Květa dostane od Saláka ultimátum. Jak se k němu postaví?

Cesty domů (III) 299 - Obrázek 12 Foto: Cesty domů (III) 299 - Obrázek 12Foto: archiv FTV Prima

Miki se vypořádá s bývalým přítelem Alice, Salák se rozhodne vyřešit psychický stav Květy a Heda se mstí všem, kdo na Mikuláše jen křivě pohlédli.

Když se nastěhujete do domu, který si vaše přítelkyně koupila se svým bývalým partnerem, lze očekávat, že hnízdečko lásky nebude tak úplně klidné. To se stalo i Mikimu s Alicí. Užívají si románek, ze kterého je vyruší právě její bývalý přítel Křeček. Jenže to by nebyl Miki, aby se s ním nepopasoval po svém. Drobnému Křečkovi vysvětlí svůj názor tak, že ten musí s komplikovanou zlomeninou na operaci. Hynek dostává znova na stůl Mikiho případ a rozhodne se, že tentokrát už ho ze svých osidel nepustí. Co na něj vymyslí?

Salák nutí svoji ženu, aby se léčila. Sbalí a odveze ji do protialkoholní léčebny. Ta ale ten samý den uteče. Salákovi nezbývá než zvolit ultimátum. Buď se půjde léčit, nebo se rozejdou. Nešťastná Květa tlak neunese a rozhodne se jednat. Co udělá?

 

Článek

Jen se trošku uvolnit a bude zase dobře. Opravdu? Foto:

Ženy v tom lítají také: Řeč je o alkoholismu!

Dostat se do spárů této zákeřné závislosti je opravdu snadné. Na začátku se třeba potřebujete po náročném zápřahu v práci uvolnit a napětí vám umožní rozpustit dvojka...

 

Hedvika nemůže odpustit Bernátovi vyhazov Mikuláše, a tak se mu začne mstít. Odveze psa na veterinu s podezřením na vzteklinu. Rudolf její smeč vybere a vrátí jí míč v podobě Hynka, kterého pozve na večeři. To Hedu rozlítí a rodině naservíruje brambory na loupačku. Kam až může jejich spor dojít?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

reklama