Lucie hledá důkazy o své nevinně rychle a zběsile

Cesty domů (III) 307 - Obrázek 2 Foto: Cesty domů (III) 307 - Obrázek 2Foto: archiv FTV Prima

Lucie se snaží očistit od podezření z krádeže, Mikuláš se sejde se Závišem a Hynek prozradí Štrbům, že on je pravým otcem malého Hynečka.

Lucie se nevzdává a chce přijít na to, kdo z jejích kolegů okradl Ester. Když veze Kristiána k nehodě, snaží se z něj při rychlé jízdě přiznání doslova vytřást. I když je z nebezpečné jízdy doslova strachy bez sebe, Lucie se od něj nic nedozví.

Hynek přizná Štrbovi, že on je biologickým otcem jejich Hynečka a pokud by nezvládali péči o něj, rád si ho vezme zpátky k sobě. Štrbu informace úplně rozhodí. Jak zareaguje?

Policie chce Lucii obvinit z krádeže, Hynek jako státní zástupce to ale nedovolí a dál tlačí na policisty, aby pořádně proklepli Radka s Kristiánem.

Mikuláš žádá Hynka, aby ho pustil za Závišem. Bojí se o Lucku a myslí si, že by ho mohl přesvědčit, aby jí nic neudělal. Je totiž jasné, že i když je Záviš ve vězení, bude chtít ztrestat každého, kdo by jeho tetě ublížil. Mikuláš se ale setká s posměchem, a tak Hynek Lucii přidělí policejní ochranku.

Nechtěnou ochranu si ale Lucie nakonec přidělí sama, protože při další nebezpečné jízdě nabourá. Zlomí si žebra a musí na operační sál. S Blankou to zamává víc, než by si kdy připustila, a rozhodne se, že....

Dívejte se ve středu ve 21.30

 

Rekapitulace minulého dílu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V novém studiu Top Star Magazínu se představila i moderátorka Eva Perkausová. Foto:
21:30 22:30
64%
DNES V TVDr. Dokonalý Foto:
20.15
DNES V TVV novém studiu Top Star Magazínu se představila i moderátorka Eva Perkausová. Foto:
21.30
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15

reklama