Lucie je obviněná ze smrti pacientky. Jak se s tím vyrovná?

Cesty domů (III) 287 - Obrázek 6 Foto: Cesty domů (III) 287 - Obrázek 6Foto: archiv FTV Prima

Hynek je osudem přitlačený ke zdi, o svoji svobodu v rozhodování však sveřepě bojuje. Lucie je obviněná z pracovního selhání a Jirkovi hrozí nebezpečí. Cesty domů ve středu ve 20.15.

Hynek se z radostného pocitu nově nabytého otcovství do rána vyspí. Je opět plný pochyb, jestli je schopný se o své dítě postarat. I když mu celá rodina dává jasně najevo, že mu pomůže, Hynek se rozhodne, že se synem stýkat nebude. Při návštěvě Alžběty však zjistí, že jí porod vážně poškodil srdce a před svědky jí slíbí, že se o něj postará. Dodrží slib?

Brzká smrt Alžběty zamotá život i Lucii, která je Salákem obviněná z toho, že nese zodpovědnost za zmařený život mladé matky. Podle něj nerozpoznala, že předčasný porod byl vyvolaný selháním srdce, a o rodičku se špatně postarala. Luciina euforie z prvního úspěšného porodu doma se náhle změní v trauma. Jako bývalá automobilová závodnice se ho rozhodne léčit po svém.

Hajný Vaněk, majitel týraného psa, kterého Sváťa s Hynkem ukradli, přijde na policii podat trestní a obviní svého žáka Jirku i z krádeže pušky. Policie ale zmiňovanou zbraň najde u něj ve sklepě a balistika ukáže, že má i dost zajímavou historii. Vaněk se rozhodne Jirkovi pomstít. Zasáhne policie včas?

 

Podívejte se na ukázku:

Rekapitulace minulého dílu:

Fotogalerie 287. dílu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siska Foto:
02:25 03:25
37%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10
DNES V TV
20.15

reklama