Mikuláš ohrožuje rodinu. Jak se zachová Bernát?

Cesty domů (III) 288 primary Foto: Cesty domů (III) 288 primaryFoto: All

Mikulášovy problémy se pomalu dostávají na světlo. Hynek stálé váhá s výchovou svého novorozeného syna a Venclův synovec je v ohrožení. Cesty domů v pondělí ve 20.15.

Mrtvá ryba za plotem domu Bernátů nebyla poslední výhrůžkou. Buřt se střepem, který zraní Bernátova psa, už nenechá hlavu rodiny klidnou. Adamovi s Luckou je jasné, že příjemcem výhružné zprávy má být Mikuláš, ten ale zapírá. Když ale za jeho bráchou přijde do nemocnice vymahač, naznačí mu, o co se jedná. V čem je Miki zase namočený?

Policie řeší únos Jirky všehoschopným Vaňkem. Nad Daliborem visí Damoklův meč, protože mu šéfová naznačí, že to je jeho chyba, a že pokud Jirku nenajdou, vyvodí z toho důsledky. Vencl zase vyhrožuje Sváťovi, že pokud se s jeho synovcem něco stane, šeredně to odskáče.

Hynek není ochotný starat se o dítě a zvolí variantu, kterou nikdo nečeká. Malého Hynečka chce dát na tři roky do kojeneckého ústavu s tím, že si ho pak snad vezme k sobě. Tím naštve nejen celou rodinu, ale i Lucii, se kterou tráví stále více času.

 

Rekapitulace minulého dílu:

 

Fotogalerie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Místo činu: Mnichov Foto:
00:15 02:05
9%
DNES V TV
20.15
DNES V TV
22.20
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20

reklama