Mikulášova přítomnost v domě Bernátů není udržitelná. Nebo je?

Cesty domů Mikuláš a Hedvika Foto: Cesty domů Mikuláš a HedvikaFoto: All

Blanka stojí před nelehkým rozhodováním jak doma tak v práci. Simona se snaží pomoci Salákovi a rozhodne se hledat Květu na vlastní pěst.

Alice pod tíhou primářčiny autority stáhne trestní oznámení na Mikuláše a Hynek tak musí zastavit jeho plánované stíhání. Přesto atmosféra v domě Bernátů zhoustla natolik, že v Blance dozrálo rozhodnutí vyhodit Mikuláše z domu. Svěří se Hedě a ta zareaguje naprosto předvídatelně. Přemlouvá Blanku, aby to nedělala. Má pocit, že když ho schová pod svá ochranná křídla, nedopadne Mikuláš tak zle. Přesvědčí svoji nejlepší kamarádku?

Blanka trvá na tom, že Eva musí na potrat, aby se zachránila aspoň ona. Přesvědčí Vencla, aby na svoji ženu zatlačil. Ten se téměř zhroutí, ale udělá to a Eva podlehne jeho tlaku. Vše je připravené k operaci, jen pacientka najednou chybí. Co se zlomená Eva rozhodla udělat?

Simona pátrá po Květě. Je přesvědčená, že se Salákovi mstí. Donutí Jaryna, aby proklepl všechny soukromé protialkoholní léčebny. V jedné z nich skutečně Květu objeví. Nic nebrání propuštění Saláka. Stihne se vrátit ke své pacientce Evě?

 

 

reklama