Aby si herec nesežral masku

Cesty domů: Aby si herec nesežral masku - Obrázek 5  Foto: Cesty domů: Aby si herec nesežral masku - Obrázek 5 Foto: All

Rudolf se ve včerejším, tedy 77. díle, vrátil z lesa se špatnou zprávou – Felixe postřelil přiopilý myslivec. Felix musel absolvovat operaci a je na tom hodně špatně. Jak to s ním bude dál?

Šestiletý pejsek Johnny, který hraje Rudolfova loveckého psa Felixe, patří k „hercům“, kteří jsou v seriálu od samého začátku. Je to plemeno český fousek, hnědák. Má lovecké zkoušky, běhá agility a v seriálu natáčel i náročnější scény, například když zahnal na střechu kočku nebo proběhl celou vilou a pošlapal oblečení. Ty si užíval, protože byly hodně akční, ale natáčení obrazu, v němž odevzdaně leží na pelíšku se zavázanou nohou po operaci průstřelu, se jeho temperamentu moc nelíbilo.  

 

Packu Felixovi zafačovala sestřička z veteriny, která zároveň instruovala herce, jak správně simulovat píchání injekce, a na scénu dohlížela jako odborný poradce.  Johnny – Felix nebyl ze zafixované packy dvakrát nadšený. Ležel na pelíšku, hlavu otáčel po své paničce a nesouhlasně kňučel, aby si konečně všimla toho nesmyslu, co má na noze, a sundala mu ho. Jeho kňučení působilo hodně věrohodně, takže se vlastně držel role trpícího psa. Nelíbilo se mu ani, když se kolem něj pohybovali lidé s injekční stříkačkou, evidentně s ní už má nějaké zkušenosti.  Nikdo mu ale žádnou injekci nepíchal, všechno se odehrálo jenom jako. „Ta zafačovaná packa se mu nelíbí, protože není zvyklý, že ji má takhle znehybněnou, hůř se mu s ní chodí. Bude s ní ale muset vydržet ještě pár hodin, protože má před sebou druhý den brzy ráno ještě další obraz. Proto dostane na packu igelit a na krk límec, aby si obvaz, tedy svou seriálovou masku, nesežral,“ vysvětlovaly postupně sestřička z veteriny i Johnnyho panička.

Friends Foto:
06:35 07:05
73%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
21.40
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15

reklama