Aspoň chvíli v kůži herců

Cesty domů: Aspoň chvíli v kůži herců - Obrázek 4  Foto: Cesty domů: Aspoň chvíli v kůži herců - Obrázek 4 Foto: All

V pátek navštívili ateliér, kde se natáčejí Cesty domů, čtyři výherci soutěže v časopisech TV Revue a TV Plus. Zahráli si hosty v hospodě U Bety. Co je nejvíc překvapilo a co pro ně byl největší zážitek?

Čtveřice výherců přijela z různých měst. Prohlédla si ateliér, prošla maskérnou a kostymérnou a pak už šla na plac. Tři ženy a jeden muž si zahráli komparz v hospodě u Bety ve scénách, které uvidíte v 90. a 92. díle. Když dotočili, na památku se se svými oblíbenými herci vyfotili.

 

Nejdál to do pražských Vysočan měla paní Veronika z Ostravy, původní profesí prodavačka. Je vdaná, za pár dní oslaví 55. narozeniny a seriál sleduje pravidelně. Když prozradila, že se za svobodna jmenovala Bernátová, smála se, že sem přijela tak trochu jako domů. „Jsem překvapená, jak je všechno v ateliéru blízko u sebe, v televizi vypadají prostory větší. A hrát v komparzu? To by mě docela bavilo,“ řekla po svém prvním vystoupení před televizní kamerou.

 

Nejmladší výherkyní byla devatenáctiletá Sabrina z Bechyně. Studuje hotelovou školu a do soutěže se prý zapojila celá rodina. „Soutěžila babička, ale na otázku odpověděla máma, protože se na seriál dívá nejvíc. A když vyhrály, poslaly sem mě. Já Cesty domů nesleduju úplně pravidelně, ale když se dívám, pokaždé se mi líbí hlavně Alois Švehlík jako docent Bernát,“ líčila Sabrina.

 

Nejupovídanější byl sedmatřicetiletý Jarda, který žije v Bystrém u Poličky. Tvrdil, že je dokonce větší fanoušek seriálu než jeho manželka. Mezi jeho oblíbené herce prý patří Miroslav Etzler, Veronika Jeníková a Pavel Soukup. „Jsem rád, že jsem se tu právě s nimi mohl potkat a vyfotit,“ říkal.  

 

Nejblíž to do ateliéru měla šestadvacetiletá Lucie z Kladna, která pracovala jako dopravní mistr, ale teď momentálně je bez práce. I ona je pravidelná divačka a také ona má ráda především Miroslava Etzlera. A taky Aloise Švehlíka. „Líbí se mi, že je tvrďák, ale přitom má srdíčko. Od herců bylo moc hezké, že si na nás udělali čas a vyfotili se s námi,“ řekla Lucie.

 

Výherci se vyptávali na spoustu detailů kolem natáčení a pak nám prozradili, jak by byli rádi, aby se děj dál odvíjel. Báře by doporučili, aby s Karolínou Hamzíkovou raději nepodnikala. Přáli by si, aby se Šimon dal zase dohromady s Vendy. A Rudolf Bernát by měl přestat prohánět ženské a trochu vyměknout, aby prý nebyl takový ras.

reklama