Čas adventu a vánočních večírků

Cesty domů - Vánoční večírek 2012 - Obrázek 10 Foto: Cesty domů - Vánoční večírek 2012 - Obrázek 10Foto: www.iprima.cz

Advent je období, kdy nejen sháníme dárky a pečeme cukroví, ale kdy se také před Vánoci scházíme s přáteli, na které jsme třeba přes rok neměli tolik času. A vánoční zastavení uprostřed práce si udělaly i Cesty domů.

Štáb a herci využili jednoho volného dne mezi natáčením a sešli se v Jet Set Babička Restaurantu. Většina z nich se sice vidí denně, ale na večírku se potkali i ti členové štábu a herci, kteří se jinak na natáčení míjejí. A tak si Bára Lukešová povídala s Viktorem Limrem, Vendulka Křížová zase s Ivou Kubelkovou.

 

Na chvíli se zastavily i Klára Jandová a Kateřina Hrachovcová, večírek si užily i Kristýna Janáčková a Dana Batulková a po představení dorazil i Alois Švehlík. Pavel Soukup přišel i s manželkou – herečkou Isabelou Siegelovou a dcerami Patricií, která hraje v seriálu jeho dceru, a mladší Pamelou. A Ladislav Potměšil přišel se svou ženou Jaroslavou Brouskovou, která hraje v seriálu maminku doktora Vencla, tedy Ládi Hampla.

 

Své narozeniny tu oslavila Petra Horváthová a večírek si užily i seriálové děti – Standa Havrda, Matyáš Leier, Terezka Švejdová, Anička Sikorová a Petr Antoš. Posedět přišli také scenáristé, dramaturg a autor hudby Michal Pavlíček. Potkali se i oba režiséři. Jen Jaromír Polišenský a část jeho štábu museli odejít brzo, protože ráno měli nástup v šest hodin v ateliéru na další natáčecí den.

 

A Jiří Adamec, který už letos natáčet nebude, protože sedí ve střižně a kompletuje natočené díly, které uvidíte až příští rok, se rozloučil se štábem a herci. „Užijte si krásné svátky, hezké Vánoce a šťastný Nový rok a potkáme se v ateliéru zase v lednu,“ popřál všem.

 

reklama