Cesty domů: Dan s Valerií mají požehnání od Stázky

První návštěva u Dana a Valerie Foto: První návštěva u Dana a ValerieFoto: All

Valerie se konečně definitivně nastěhovala k Danovi. A hned první návštěvou je Danova babička Stázka s přítelem Viktorem.

S Markem je absolutní konec. Konečně. Valerie byla v poslední době jak omámená, jako kdyby ji Marek nadopoval prášky, ztratila svou vlastní vůli. Nechala se přesvědčit, aby odešla z práce, pustila Dana k vodě. Nakonec ale pud sebezáchovy zvítězil a ona dokázala zpřetrhat otrocká pouta.

Dokázala se vzdát domu, který s Markem budovali, a konečně od něj odešla. Šla za hlasem svého srdce, za Danem, vrátila se do práce. Co bude dál?

Čeká je první návštěva – staví se u nich Stázka s Viktorem. Stázku trochu zarazí, že je Valerie o tolik starší. Ale pokud je s ní Dan šťastný, je spokojená a věkový rozdíl jí nevadí. Valerie chce podat žádost o rozvod. Sejde se s Markem, aby s ním všechno prodiskutovala. Dan jde s ní. Oba tuší, že s Markem nebude jednoduchá domluva. On se rozvádět nechce a Valerii nic neusnadní. Naopak ji uráží a Dana provokuje. Dan se ale drží a vyprovokovat se nenechá. Jak předrozvodová schůzka dopadne?

Na co dalšího se můžete těšit ve středu v Cestách domů? Podívejte se na ukázku ZDE:

Své hrdiny uvidíte opět ve středu na Prima family ve 20.15.

M.A.S.H. Foto:
07:30 08:10
46%
DNES V TV
20.15
DNES V TV
22.20
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20

reklama