Cesty domů: Ema je zpět. Získá Rozárku? Nebo ji dostane Záviš?

Usmíří se Ema se svým otcem Foto: Usmíří se Ema se svým otcemFoto: All

Konečně. Konečně se Ema vrátí. To ale neznamená, že by měla po problémech. Nechá ji Dalibor, nebo půjde sedět? A co Jaryn? Přežil? To se dozvíme v seriálu Cesty domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Taky jste si pořád říkali, jak mohla Ema opustit svou malou holčičku Rozárku, které není ještě ani rok? To by přece normální matka neudělala.

Jenže Ema má za sebou tak divokou minulost, že má zřejmě posunutá měřítka toho, co je a co není normální.

Teď je zpět v Hradišti. Dostane Rozárku? Nebo ji sociálka bude považovat za natolik nepsolehlivou, že jí Rozárku z kojeňáku, kam ji zavezl Dalibor, nedá?

A co vůbec Dalibor, kterého Ema postřelila – nechá ji jít, nebo ji zatkne? A mafián Záviš? Těch otázek je kolem Emy nějak hodně, protože se vzápětí hrnou další: co bude s jejím otcem Jurajem Semerádem a matkou Máriou? Smíří se s nimi?

Má to holka zamotané. Problém, kam se podíváš.

Stejně zamotané to je i kolem Jaryna, se kterým jsme se rozloučili v okamžiku, kdy vyzýval Záviše k ruské ruletě. Pokud sledujete náš Facebook, tak tam jsme vám už dali vodítko, abyste se netrápili příliš dlouho.

Pokud to tedy chcete vědět, dočtete se to ZDE:

Článek

Simona nabízí pomoc

238. díl - Dohoda

Valerie s Hynkem získají děti. Juraj pomůže Emě. Jaryn začíná podezřívat Honzu. Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.


Podívejte se také na ukázku, která vás naladí správným směrem:


Hrdinové Cest domů k vám do života přijdou opět v pondělí ve 20.15.

 

Článek

Ve své nové roli Emy

VIDEO Ze zákulisí seriálu Cesty domů: Proměna Andrey Kerestešové

Má styl, je krásná, vtipná. Sympatická slovenská herečka Andrea Kerestešová – podívejte se, jak si s ní pohrála vizážistka před oficiálním focením pro Cesty domů.

 

Článek

Kdo přežije?

Šokující Cesty domů: Jaryn bude hrát ruskou ruletu. Přežije?

Jaryn je blázen. Co si chce dokázat? Proč vyzve mafiána Záviše ke hraní ruské rulety? To už ho život po smrti Aleny fakt nebaví? To se dozvíme v Cestách domů ve středu ve ...

reklama