Cesty domů: opáčko

Cesty domů - svatba - Obrázek 1 Foto: Cesty domů - svatba - Obrázek 1Foto: www.iprima.cz

Kači Průchová – hodně silný příběh na jeden lidský život. Vzpomínáte, co všechno musela absolvovat?

Na podzim jsme se s Cestami domů rozloučili hořko sladce: tragédií bylo dost. Ale jeden happy end se konal: Kači si konečně vzala Ríšu. A že si to holka zasloužila, co myslíte? Taky jste jí to přáli?

 

S Kači se v Cestách domů setkáváme už od počátku od první série. Na své cestě domů, k vlastní rodině, musela překonat nejednu překážku a život s ní často zamával. Pojďme si osvěžit paměť, než ji pustíme 4. února na další cestu. Navíc je to krásná milá ženská, tak nám s ní bude dobře.

 

 

Její matka jí dala do dětského domova, ale i když Kači vyrůstala jako sirotek, nezahořkla a život bere s nadhledem, nenechá se hned tak něčím rozhodit. Je to ideální ženská: od rány, vtipná, má smysl pro humor, a přestože sama příliš lásky v dětství nepoznala, má velké milující srdce.

 

Ale i ona se v mládí musela pod tlakem okolností zachovat jako její matka: narodil se jí nemanželský syn. Kači byla v zoufalé situaci, sama na ubytovně. Proto se ho rozhodla dát k adopci.

 

Štěstí se na ni usmálo, když jí Zita Bernátová, matka Rudolfa Bernáta, odkázala svůj byt. A vypadá to, že od té doby se stala dítětem štěstěny. Zamilují se do sebe s Ríšou, Richardem Bernátem, mají spolu holčičku Agátku (už v díle č. 74, podzim 2011), rodina Bernátova vzala Kači za svou. Pak ale přichází rána, Ríšu poblázní krásná Anna Juklová, a vše nasvědčuje tomu, že mu Kači nedokáže odpustit. Ale svatba nakonec přece jen bude a na scéně se dokonce objevuje syn Kači, Ondra Dvořáček,  se kterým je navzdory adopci v kontaktu. Ondra jí dokonce díky facebooku pomáhá najít její matku Olgu.

 

 

Jediným mráčkem na nebi je vztah Kači s Olgou, která ji evidentně nechce představit své rodině. Jak to dopadne? Co myslíte, najdou obě ženy k sobě cestu? A jak se bude vyvíjet manželství Kači a Ríši? Bude už Richard své Kači věrný? Jen aby roupy nepopadly Kači. Od 4. února to postupně budeme rozmotávat.

reklama