Cesty domů: Pavel Kříž uspává děti příběhem o vlkodlacích. Podívejte se

Pavel Kříž má coby Oskar Čermák v seriálu Cesty domů dvě dcery: Klaudii a Ivetu. A ty je potřeba čas od času dostat na kutě. Obzvlášť když se bojí. Jak? Nejlépe pohádkou o vlkodlakovi. Cesty domů sledujte vždy v pondělí a ve středu ve 20.15 na Primě.

Pavlu Křížovi jsou už role lékařů souzené. Po slavné tetralogii Básníků hraje opět doktora, tentokrát Oskara Čermáka, který díky intimnímu přátelství s alkoholem degradoval z chirurga na patologa.

Patolog Oskar má dvě dcerky – Ivetu a Klaudii, které pozdě večer vzbudil zvonek. A teď je potřeba je uklidnit a dostat zase do limbu.

Ideálně pohádkou, ale Oskar má svébytné vyprávěnky. Ve středu večer uspí své děti pohádkou o vlkodlakovi, který mlsá zmrzlinu. Poslechněte si ji na videu v úvodu článku. 

A kdo vzbudil Klaudii s Ivetou, se dozvíte ve středu večer ve 20.15 na Primě v Cestách domů.

Anketa

Líbí se vám pokojíček Klaudie a Ivety?


Na co dalšího se můžete těšit?

Tenhle díl bude jedno velké usmiřování. Simona se usmíří se Sváťou, najde cestu k Aleně a přestane ji vinit z toho, že kvůli ní Jaryn dostal zápal plic.

Hynek s Valerií přímo vrkají, Dalibor pomáhá Hynkovi. Pořádná porce dojímavé lásky na vás čeká ve středu ve 20.15 na Primě.

Tady se podívejte na fotky:

 

Článek

Rozsvítili pro ně Vánoční strom splněných přání

Cesty domů rozsvítily strom splněných přání

Herci ze seriálu Cesty domů opět pomáhají dětem z azylových domů. Rozsvítili pro ně Vánoční strom splněných přání. A dětem hned nějaká přání splnili.

Článek

Rozvod děti ničí Foto: thinkstock.com

ROZVOD: Jak také mohou děti zareagovat a co s tím?

Přibližně každé druhé manželství se rozpadne a skončí rozvodem. Ten se citelně nedotýká jen dospělých samotných, ale především jejich dětí.

Článek

Nevěra je lákavá Foto: thinkstock.com

Jak zachránit vztah po nevěře

Byl vám nevěrný, ale nadále tvrdí, že vás miluje? Nic není ztraceno.

Castle na zabití Foto:
14:35 15:35
36%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavou nového detektivního seriálu Polda je komisař Bříza  v podání herce Davida Matáska. Foto:
21.30
DNES V TV
20.00

reklama