Cesty domů. Poznali byste je? Aneb co dokáže profesionální styling

Nasadit jiný výraz, mít dokonalé oblečení a účes... Foto: Nasadit jiný výraz, mít dokonalé oblečení a účes...Foto: Filip Matušinský

Radúz Mácha, Vincent Navrátil a Marie Doležalová společně nastoupili do sedmé řady seriálu Cesty domů. Podívejte se, jak jim to slušelo, když si je vzali do parády odborníci.

Ne že by to Marii Doležalové, Vincentu Navrátilovi a Radúzu Máchovi normálně neslušelo, to rozhodně sluší.

Ale profesionální kadeřník, vizážista a stylista dokázal udělat z puberťáka Vincenta rozlobeného mladého muže, z nevinné holčičky Marušky femme fatale a ze slušňáka Radúze neodolatelného playboye.

Všichni tři se takto proměnili pro společné focení a reportáž do Top Star magazínu.

Pro srovnání se podívejte, jak vypadá Maruška coby Alenka Brázdová a Radúz Mácha jako její seriálový partner Jaryn Kenigr v Cestách domů:

Jaryn jde konečně na operaciJaryn jde konečně na operaci

Marie Doležalová hraje s Radúzem Máchou v Cestách domů dvojici, která se různě špičkuje a provokuje, až se dá nakonec dohromady. Mladí herci si skvěle rozumí a vtipkují spolu i mimo záběry.

Jaryna Kenigra a Alenu Brázdovou spojilo tancováníJaryna Kenigra a Alenu Brázdovou spojilo tancování

A Vincent Navrátil je skvěle doplňuje. „Vincent je na svůj věk suverénní a roztomile drzej, překvapil mě už první den natáčení Cest. Když jsem se s ním potkala, vtipně si do mě rejpnul kvůli oblečení, které jsem měla jako seriálová Alena na sobě. S Radúzem je taky zábava, je fajn a dobře se nám spolu hraje. Mám ráda, když si s kolegou, se kterým natáčím, můžu i popovídat, když je to člověk, který není zahleděný jen sám do sebe,“ řekla Marie o svých kolezích, když všichni společně stáli před objektivem fotografa Filipa Matušinského.

Michal Dušek v podání Vincenta NavrátilaMichal Dušek v podání Vincenta Navrátila

 

„Marie je moc krásná, chytrá a talentovaná holka, baví nás navzájem se provokovat,“ říkali kluci, když čekali na Marii. Mezitím se prohlíželi v zrcadlech jednoho ze sálů tanečního studia Stage Praha, kde se focení odehrávalo, a zkoušeli si různé grimasy. Vincent se neustále díval, jak vypadá zezadu. „Mně se před pár lety nelíbil můj zadek. Ale pak jsem vyrostl a díky tomu zhubnul, taky jsem začal trochu cvičit, takže už jsem s ním spokojený, navíc to oblečení na focení se mi moc líbí,“ říkal Vincent.

... či náctiletý tvrďák

Foto: Filip Matušinský

Radúz naopak kontroloval vlasy, které měl vyfoukané trochu nahoru. „Vlasy takhle běžně upravené nenosím, musím si na to chvíli zvykat. A co bych na sobě chtěl změnit? Rád bych měl víc vypracované břicho, líbil by se mi ten ´pekáč buchet´, jak se říká. Tak jsem na něm trochu začal pracovat,“ smál se Radúz.

... a nebo model pro Da Vinciho

Foto: Filip Matušinský

 

Když byla Marie nalíčená a učesaná a připojila se ke klukům, oba najednou ztratili řeč. Místo holky, kterou tak rádi provokují, před ně předstoupila osudová žena. „Takhle nalíčená a oblečená se cítím zvláštně, ale příjemně. Jsem hodně přizpůsobivá jak situaci, tak kostýmu. Stačí, když si obléknu holinky a pláštěnku a připadám si jako desetiletá holka. Ale v tomhle nádherném oblečení se cítím jako dáma,“ smála se Marie, když zachytila obdivné pohledy svých hereckých kolegů.

... a je z vás oslnivá kráska

Foto: Filip Matušinský

Podívejte se, jak jim to všem slušelo:

 

Článek

Linda jako modelka

Linda Rybová: Jak se fotí na obálku časopisu? Podívejte

Oblíbená herečka se stala tváří projektu Objevte svůj Glanc stejnojmenného časopisu.

 

Nebezpečný internet Foto:
22:25 00:20
12%
DNES V TVHlavní postavou nového detektivního seriálu Polda je komisař Bříza  v podání herce Davida Matáska. Foto:
20.15
DNES V TVVylomeniny II Foto:
21.30
DNES V TVSmrtonosná past 4 Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.50
DNES V TVZvláštní chůva Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.20

reklama