Cesty domů: Simona přistihla Juraje s Ivanou!

Ivana to celé na Simonu narafičila Foto: Ivana to celé na Simonu narafičilaFoto: All

Ivana rozehraje další ze svých mnoha intrik – dvojnásobně poníží Simonu. Proč? "Protože můžu," vysvětlí Jurajovi v dalším díle Cest domů ve středu ve 20.15 na Primě.

Takováhle mrcha se hned jen tak nevidí. Člověk, kterému dělá dobře, když může ponižovat druhé, když se před ním budou třást a plazit po kolenou. Seznamte se, Ivana Pánková – momentálně největší potvora seriálu Cesty domů.

Linda Rybová tuhle kombinaci Machiavelliho a Stalina v sukních hraje fakt výborně. Tak přesvědčivě, že se člověku otevírá kudla v kapse, i když ví, že je to jen televizní příběh.

V dalším díle Cest domů si bude zahrávat se Simonou i Hynkem a dokonale to navlíkne tak, aby ji Simona našla v intimní situaci s Jurajem.

To ale nebude jediný vypjatý moment dalšího dílu.

Pěkně horko bude v rodině Duškových. Veronika bude prosit Dalibora o odpuštění a už už to bude vypadat, že se vrátí, ale Dalibor jí přizná, co se stalo na vojně – tedy přizná jí skoro všechno, Veronika si domyslí zbytek a v pláči uteče. Kam půjde? Hynka už má taky plné zuby, tak to aby si pomalu začala hledat někoho jiného. Kdo by to tak v našem Hradišti mohl být?

Konečně se dozvíme, jak moc špatně na tom je Alena Brázdová, ta se ale rozhdola pro dráhu Matky Terezy a v zájmu vyššího dobra? lásky? se stará především o Jarynovo duševní pohodlíčko.

Tady se podívejte na ukázku:

Tak to se máme fakt na co těšit. Už tuto středu ve 20.15 na Primě.

 

Článek

Rudolf vypadá dobře, ale úplně fit není

Těšte se! Rudolf Bernát se vrací do Cest domů

Patříte k těm, kterým už se stýskalo po Rudolfovi Bernátovi a Petru Kosíkovi? Tak se dočkáte! Už v pondělí večer ve 20.15 na Primě.
Jste to, co jíte Foto:
22:55 00:10
68%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavou nového detektivního seriálu Polda je komisař Bříza  v podání herce Davida Matáska. Foto:
21.30
DNES V TV
20.00

reklama