Cesty domů: Simona žárlí na Sašu. Odkopne Mladého?

Když Simona vidí, jak švagrová Saša na Mladém visí, chce ustoupit, nebude se mezi ně plést Foto: Když Simona vidí, jak švagrová Saša na Mladém visí, chce ustoupit, nebude se mezi ně pléstFoto: All

Už už se zdálo, že Simona Kenigrová má jasno v tom, kterého muže chce, když vše zkomplikoval příjezd Sašy Mladé, švagrové plukovníka Mladého. Má se jí Simona bát? Dozvíte se v Cestách domů ve středu ve 20.15 na Primě.

Tak se nám to v Cestách domů pěkně zamotalo. Juraj Semerád vyklidil bojiště, takže to vypadalo, že Simoně nic nebrání v jejím štěstí s Karlem Mladým.

Když kde se vzala, tu se vzala, na scéně se objevila Saša Mladá, žena jeho zemřelého bratra a matka Kláry.

Nic nepomáhá, že Karel vysvětluje Simoně, že je Saše pouze oporou v její samotě a nemoci, Simona žárlí. A začíná to vypadat, že to nevydýchá, a přijde jak o Juraje, tak i o Karla. To tak bývá, když člověk vybírá, že pak přebere.

To ovšem není jediné drama. Veronika konečně pochopí, co je Záviš zač. Záviš zařídí, aby Veronika na vlastní oči viděla, jak on bije chlapa. Miluje ho tak, že je ochotná se s tím smířit, nebo se s ním konečně rozejde?

Podívejte se na ukázku:

 

A projděte si fotky:

 

A nezapomeňte sledovat Cesty domů ve středu ve 20.15 na Primě.

Článek

Každá správná oslava potřebuje dort

250. díl Cest domů! Podívejte se na video z oslavy

Je to neuvěřitelné, ale seriál Cesty domů už má 250 dílů. Dnes výroční kousek uvidíte večer ve 20.15 v televizi – na Primě.

 

 

Článek

A je to

Ze zákulisí Cest domů: Jak se točila svatba Hynka a Valerie

Jak se tvářit na svatbě? Jako pitomec. To je pro herce Romana Zacha adekvátní výraz.

 

Místo činu: Mnichov Foto:
00:10 02:05
80%
DNES V TVChalupáři Foto:
20.15
DNES V TVČesko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ Foto:
21.30

reklama