Dárek pro divačky: V Cestách domů bude hrát Radúz Mácha

Divačky se mají s Radúzem Máchou na co těšit  Foto: Divačky se mají s Radúzem Máchou na co těšit Foto: All

V Cestách domů přibude nová svěží tvář. Policistu Jaryna bude hrát pohledný Radúz Mácha, člen činohry Národního divadla v Praze.

Cesty domů odtajňují další jméno. Syna Veroniky Freimanové bude hrát herec s poetickým jménem Radúz Mácha.

Šestadvacetiletý člen činohry Národního divadla v Praze bude nejmladším z rodiny Kenigrů, policistou Jaroslavem, kterému se říká Jaryn. Čerstvě dostudoval policejní akademii a nastoupil na kriminálku, pracuje na oddělení s Daliborem Duškem (Igor Chmela). Postava Jaryna je úplně první seriálovou úlohou mladého herce.

Jaryn je veselý kluk, bratr Mariany (Markéta Hrubešová) a Valerie (Lenka Vlasáková), který si umí užívat života. Sympaťák, který si lidi kolem sebe dokáže okamžitě získat. Jako nejmladší z dětí je tak trošku mazánek matky Simony (Veronika Freimanová). Matčina přílišná starostlivost ho někdy obtěžuje, matka je ale zároveň jeho spojenec. A on stojí při ní a podporuje její snahu dát dohromady jejich rozhádanou rodinu.

Článek

Točíme dál: i přes léto se můžete těšit na příval novinek z vašeho seriálu

Zatímco budeme relaxovat u vody (dá-li počasí), chodit na houby a po horách, filmaři v ateliéru ve Vysočanech budou točit jak o život. To abychom se mohli po dovolené zas ...

„Jsem moc rád, že si mě pan režisér Adamec pro roli Jaryna vybral. Je to pro mě skvělá herecká příležitost a důležitá profesní zkušenost, potkávám se tu s ohromnými profesionály, od nichž se mám co učit. Proto i když zrovna nejsem před kamerou, rád je sleduju při práci,“ říká Radúz Mácha.

Radúz Mácha je novou a zatím neokoukanou seriálovou tváří, což bude pro diváky určitě zajímavé setkání. Jeho herecké schopnosti, ale i jisté charisma, se přesně hodí na roli život milujícího Jaryna. Myslím, že diváci, ale především divačky si tuto postavu velice rychle oblíbí,“ říká režisér Jiří Adamec.

Místo činu: Mnichov Foto:
00:30 02:25
99%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10
DNES V TV
20.15

reklama