Finále rodinné ságy Cesty domů je tu. Uzdraví se patriarcha rodu?

Kruh se uzavírá. Dojde opravdu na každého? Ve 20:15 na Primě

Linda nikdy nebude šťastná, dokud nebude potrestaný vrah jejího bývalého přítele, tedy pan P. Spravedlnosti brání Hlaváček, a tak se jeho bývalá milenka rozhodne, že se ho pokusí nalákat do riskantní léčky. Tomáš je ale profík a s Lindou si hrál dost dlouho na to, aby věděl, jak na ni. A tak se pochlubí manželkou. Trefí se a Linda pod návalem emocí léčku prozradí.

Cesty domů 355 - Obrázek 7 Foto: Cesty domů 355 - Obrázek 7Foto: archiv FTV Prima

 

Ukáže se ale, že mise nebyla tak bezvýznamná, jak se zdálo. Tomášova arogance a potřeba Lindu zranit způsobila, že na sebe prozradil víc, než chtěl. Stane se mu to osudným?

Cesty domuIII-Rudolf2 Foto: Cesty domuIII-Rudolf2Foto: All

 

Dalibor odchod od policie nese špatně. Nepovzbudí ho ani Sváťoviny. A tak jeho partner vytáhne zbraň nejostřejší a ... požádá ho o ruku.

Cesty domuIII-Rudolf7 Foto: Cesty domuIII-Rudolf7Foto: All

Nemožné se stalo skutkem a Vendy se vrací domů. Rudolf ji nepřetržitou péčí dokázal zachránit. Na klinice se však neradují. Vencl nevydržel a kolegům prozradil, jak na tom jejich zastupující primář je. Pro všechny byl učitelem a ať měli spory jakékoli, do jednoho si ho váží. Teď se profíci v oboru kardiochirurgie dívají na snímek jeho srdce a vědí, že je všechno špatně. Stane se zázrak?

Podívejte se na rekapitulaci minulého dílu:

Na vlnách lásky Foto:
04:00 05:55
8%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TV
20.00

reklama