Hvězdy Cest domů oslavily léto ve velkém stylu!

Hvězdy Cest domů oslavily léto ve velkém stylu! - Skupinová Foto: Hvězdy Cest domů oslavily léto ve velkém stylu! - SkupinováFoto: All

Večírek, na který se nezapomíná! Zahradní slavnost pořádaná televizí Prima a seriálem Cesty domů se díky nádhernému letnímu počasí, krásnému prostředí pražské Villy Richter a milým hostům víc než vydařila!

„Moc se nám tu líbilo. Sehnali jsme hlídání pro naše tři děti, a tak jsme si po dlouhé době mohli vyrazit do společnosti. A rozhodně nelitujeme, byl to úžasný večer, ani se nám nechce domů!“ pochvalovali si Pavel Soukup s manželkou Isabelou. „Rozhodně se vyplatilo vyšlápnout těch pár schodů…,“ smáli se.

 

„Krásné místo. A ten báječný výhled na celou Prahu? Jsme rády, že jsme vyrazily, celý večer byl moc příjemný,“ zářily herečky Jitka Smutná a Kamila Špráchalová, které diváci Cest domů znají jako Lídu Bernátovou a Kači Průchovou. Terezu Kostkovou, která v seriálu hraje novou postavu Báru Vítkovou, doprovodil manžel Petr Kracik. Na party ale dorazil i její tatínek Petr Kostka, který září v roli právníka Josefa Hlaváčka.

 

Kromě herců a tvůrců Cest domů se ve Ville Richter výborně bavily i další hvězdy TV Prima. Akci si nenechala ujít moderátorka VIP zpráv Laďka Něrgešová a manželem Jaroslavem Pleslem, dietologové Kateřina Cajthamlová s Petrem Havlíčkem nebo bavičské duo Richard Genzer a Michal Suchánek. Nechyběli ani zprávaři Roman Fojta a Bára Večer pak hostům svým vystoupením zpříjemnilo duo Femme2Fatale, které se blýsklo v první řadě Česko Slovensko má talent.

Chalupáři Foto:
20:15 21:30
35%
DNES V TVChalupáři Foto:
20.15
DNES V TVČesko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ Foto:
21.30

reklama