Jak se žije bez mámy? Nejsilnější role syna Veroniky Žilkové

Taky je umíte vyhazovat do vzduchu?  Foto: Taky je umíte vyhazovat do vzduchu? Foto: All

Podívejte se, jak se Vincent Navrátil, syn Veroniky Žilkové, umí otáčet v kuchyni. V Cestách domů, kde hraje Michala Duška, se mu to náležitě hodí. Jak to bude zvládat dnes večer? Sledujte Cesty domů ve 20.15 na Primě.

Vincent Navrátil hraje v seriálu Cesty domů Michala Duška, syna Veroniky (Jany Janěkové ml.) a Dušana (Igor Chmela). A prochází si peklem.

Tedy jeho seriálová postava – hned zkraje přichází o mámu. Ta odchází od rodiny za svým milencem a milého Michala nechává žít samotného s otcem.

Pro náctiletého Michala to není nic jednoduchého. Jednak nemá mámu doma vždy, když potřebuje, navíc ale musí držet nad vodou i svého otce – a kolikrát zaskakuje i v kuchyni.

Vincent Navrátil se svou seriálovou maminkou Janou Janěkovou ml.Vincent Navrátil se svou seriálovou maminkou Janou Janěkovou ml.

 

Vincent Navrátil má naštěstí na roli dost natrénováno z vlastního života. Minimálně na vaření je dokonale připraven. Podívejte se, jak se umí otáčet v kuchyni a starat se i o své mladší sourozence tady se svou skutečnou maminkou Veronikou Žilkovou:

 

 

Vincent má zpočátku v Cestách domů dlouhé vlasy, pak se ale nechal ostříhat na ježka:

Vincent Navrátil šel nakrátkoVincent Navrátil šel nakrátko

Libí se vám Vincent víc s dlouhými, nebo krátkými vlasy? Hlasujte:

Anketa

Libí se vám Vincent víc s dlouhými, nebo krátkými vlasy?

A tady si můžete poslechnout rozhovor s Vincentem:

Jak si dnes večer Vincent poradí se svým tátou a mámou? Nenechte si ujít Cesty domů ve 20.15 na Primě. Na co se můžete těšit? Čtěte ZDE

reklama