Jak tráví silvestra Petr Konáš a Veronika Jeníková?

Cesty domů: Jak tráví silvestra Petr Konáš a Veronika Jeníková? Foto: Cesty domů: Jak tráví silvestra Petr Konáš a Veronika Jeníková?Foto: All

Do konce roku zbývá jen pár dní. Přivítáte rok 2012 s partou na horách, nebo s rodinou doma u televize? Přečtěte si, co mají na silvestra v plánu herci Petr Konáš a Veronika Jeníková.

Petr Konáš bude mít poslední den letošního roku částečně pracovní. Má představení v Západočeském divadle v Chebu, kde je v angažmá. „Na silvestra budeme hrát představení Třicet devět stupňů. Je to thriller Alfreda Hitchcocka kombinovaný s klauniádou, který měl premiéru před čtrnácti dny. Skončíme tak v sedm, takže do půlnoci se v klidu stihnu přesunout na hory. Tam vyrážím právě s divadelní bandou z Chebu každý rok, potkáváme se buď na jedné chalupě v Rokytnici nad Jizerou, nebo na druhé kousek od Vrchlabí. Sejde se nás tam vždycky tak okolo deseti lidí, přijíždíme, jak máme volno, a zůstáváme podle toho, jak máme závazky v divadlech. Dáme si šampaňské, zařveme si nebo vyrazíme ven, podle chuti a nálady, je to pokaždé hodně spontánní,“ směje se Petr Konáš.

 

Veronika Jeníková tráví poslední den roku – pokud nemá představení – většinou doma s manželem. A o největší „zábavu“ se stará její pes – devítiletý havanský bišonek Marty. „Zatímco většina psů, které znám, má hrůzu z dělobuchů a rachejtlí a jejich páníčkové jim často musejí dávat nějaké prášky na uklidnění, náš pes je v tomto směru naprostá výjimka. Všechny tyto hlučné věci miluje. Takže když si o půlnoci nějaké rachejtle pustíme nebo když se jdeme podívat ven, musíme držet psa, který se snaží mezi ně vletět a chytit je do tlamy, aby od nich náhodou sám nechytl. S přáteli pak slavíme silvestra až o pár dní později na horách, kam jezdíme začátkem ledna. V tu dobu tam bývá málo lidí a je to pokaždé moc fajn,“ říká Veronika Jeníková.

 

Právě Veronika Jeníková nám k povídání přidala recept na silvestrovskou bowli. Najdete ho na webu Prima vaření.

M.A.S.H. Foto:
07:30 08:10
82%
DNES V TV
20.15
DNES V TV
22.20
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20

reklama