Jiří Adamec: Nové postavy přinesou nový příběh

Cesty domů - Jiří Adamec Foto: Cesty domů - Jiří AdamecFoto: www.iprima.cz

Lenka Vlasáková a Filip Blažek zvární v šesté řadě Cest domů manžele Valérii a Marka Černých. Co k jejich dějové lince řekl režisér seriálu Jiří Adamec?

„Přirozená a včasná výměna postav je jednou ze záruk úspěchu seriálu. Mnozí autoři se často nejsou schopni a ochotni s některými hrdiny rozloučit, a pak dlouho jen takzvaně mlátí prázdnou slámu, protože pro postavy nemají vymyšlený další dostatečně zajímavý a silný příběh," konstatuje Adamec.

 

"Pozitivní vlastností scenáristů Cest domů je schopnost přivádět do seriálu nové hrdiny a nové příběhy. A tyto příběhy jsou vždycky uchopeny s takovou odvahou a razancí, že diváky zaujmou," říká.

 

"Stejně silný a dramatický příběh, který bude ovlivňovat rodiny Bernátových a Kosíkových, vnese do seriálu manželská dvojice Černých. Na první pohled nerovnovážná, ona je primářkou v nemocnici a on řadovým policistou. Ale rozkrývání tohoto zdánlivého paradoxu bude pro diváky velmi zajímavé stejně jako to, jak tato dvojice ovlivní životy našich seriálových rodin," prozrazuje režisér.

 

Více o dějové lince nových postav se dozvíte ZDE

 

Jsme rádi, že do těchto rolí se nám podařilo obsadit tak osvědčené a výtečné herce, kteří jsou diváky velmi oblíbení – Lenku Vlasákovou a Filipa Blažka,“ říká Jiří Adamec.

 

K nové sérii Cest domů, která startuje na přelomu ledna a února, pro vás připravujeme spoustu dalších materiálů. Těšte se! :)

 

 

reklama