Každá rada, drahá i ta zadarmo, se špatně aplikuje, když je srdce proti. Ale snaha je

Cesty domů 346 Foto: Cesty domů 346Foto: archiv Prima

Díl ve znamení otázky, jaké je správné rozhodnutí? Dilema budou řešit Ema, Šimon, Salák i Mikuláš. Jediný, kdo má jasno je Sváťa s Daliborem. Zdraví a láska je prostě nejvíc. A tak slaví.

Sváťa pořádá velkolepou oslavu na počet svého uzdravení. Všichni jeho kamarádi jsou svědky i toho, že ho Dalibor požádá o ruku. Veselí si užívá i Ema, která se moc snaží zapomenout na Šimona. Ten se pod tlakem Vendy také pokouší zachránit jejich manželství. Rozum je jedna věc, ale co udělat se srdcem?

Andrej chce od Mikuláše, aby svědčil proti panu P. Miky je sám překvapený, jaký je srab. Bojí se odplaty Mourkových lidí i toho, že by mohli ublížit jeho rodině. Svádí vnitřní boj, protože by se samozřejmě nebezpečného kriminálníka, kterému dluží peníze, rád zbavil a chtěl by se sám sobě podívat do očí. Dokáže to, nebo odmítne pomoct?

Pan P. nadále spřádá plány, jak rozložit Lindu a její rodinu, a tak dá Cyrilovi flashku s posledními slovy Lukáše Dosyty. Zlomí to Cyrila, nebo mu to naopak pomůže se s tragédií vyrovnat?

Salák se začne chovat povýšeně a jde po Blance. Jeho vztek mu zatemní mysl natolik, že ohrozí její pacientku. Sanitka ji přiveze v době, kdy není Blanka v nemocnici a Salák zakáže Šimonovi ji operovat. Při převozu do Prahy žena zemře. To vyvolá v Blance takovou vlnu odporu, že se rozhodne Saláka sesadit z křesla. Co podnikne?

Místo činu: Mnichov Foto:
00:15 02:05
27%
DNES V TV
20.15
DNES V TV
22.20
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20

reklama