Kdo tvoří Slukovic rodinku

Cesty domů, Kdo tvoří Slukovic rodinku - Obrázek 6  Foto: Cesty domů, Kdo tvoří Slukovic rodinku - Obrázek 6 Foto: All

V 66. díle jste se seznámili s další novou postavou. Šimon na srazu s gymplem potkal svou bývalou spolužačku a zároveň první lásku Lenku. A můžete si být jisti, že ji nevidí naposledy.

Lenku hraje Míša Maurerová, která se v poslední době věnuje hlavně rodině.  „Tahle holka nemá jednoduchý život a čekají ji dost zajímavé osudy. Zachová se jako potvora, ale není potvora, jen je nešťastná a chtěla by vrátit dobu, kdy šťastná byla. Lenka je má první větší role před kamerou po narození dětí. Tak si ji užívám a na natáčení se pokaždé moc těším, protože si tu od dětí odpočinu,“ říkala herečka se smíchem.

Trable, které má Lenka, jí způsobil její seriálový manžel Kryštof. Ten je zároveň bratrem Terezy Slukové. Takže s nástupem nových postav poodhalíte i rodinné vztahy této ambiciózní mladé policistky. V roli Kryštofa se divákům představí Rostislav Novák mladší. „Vrátil se z vězení, do kterého mu pomohla ségra Tereza. Takže není jasné, jaké mezi nimi budou vztahy. Jestli jen kalkuluje a chce se jí pomstít, nebo jestli si všechno srovnal v hlavě a chce ji usmířit s rodinou. Ale Kryštof je grázl a já myslím, že bude spíš hůř,“ zamyslel se nad svou novou rolí Rosťa Novák, kterého si určitě pamatujete ze seriálů Velmi křehké vztahy nebo Bazén.

Rodinu Slukových doplní také otec Sluka, jeho žena a Terezin malý bráška Filip.

Pana Sluku bude hrát skutečný hercův otec Rostislav Novák starší, který byl řadu let spojený především s inscenacemi Studia Ypsilon a momentálně ho můžete vidět například v Divadle Na Jezerce. V rolích otce a syna se oba potkávají před kamerou úplně poprvé, což se oběma líbí. „Bylo příjemné stát společně před kamerou. Režisér nás jen musel upozornit, abychom se nevítali tak důvěrně, protože i když spolu máme v seriálu hezký vztah, přece jen je narušený tím, že Kryštof byl ve vězení,“ řekl po natočení prvního obrazu Rostislav Novák starší.

Malého Filípka hraje Jonáš Zima a v roli maminky Slukové uvidíte Janu Bouškovou. „O své rodině toho zatím nemůžu moc říct, jen že mé děti i manžel se mi líbí. Jsem ráda, že dcera, se kterou jsem dlouho nemluvila, se vrací zase zpátky k rodině a že se vztahy snad zlepší. I když je Kryštof rošťák, právě on se nás snaží dát dohromady. Jen se bojím, aby to vydrželo a rodina se zase nerozpadla,“ řekla po svém prvním natáčecím dni Jana Boušková, která už si zahrála maminku i v seriálu Ošklivka Katka a jejíž hlas znáte z pořadu Prostřeno!

„S příchodem rodiny Slukových se divákům otvírá zázemí postav, které už dobře znají. Hledal jsem otce a syna, kteří jsou výrazní, a našel jsem je v herecké rodině Novákových. Rostislav starší i mladší jsou oba osobití herci a vytvářejí příjemné zázemí rodiny, která je z úplně jiné sociální skupiny, než do které se přehoupla jejich dcera. Myslím, že tento motiv by mohl diváky zaujmout,“ řekl o nových postavách režisér Jiří Adamec.

Siska Foto:
02:05 03:05
32%
DNES V TV
20.15
DNES V TV
22.20
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20

reklama