Lucie Štěpánková znovu na scéně

Cesty domů: Lucie Štěpánková znovu na scéně - Obrázek 1 Foto: Cesty domů: Lucie Štěpánková znovu na scéně - Obrázek 1Foto: www.iprima.cz

Od září se do Cest domů vrátil oblíbený záporák Roman Hamzík. A teď přichází na scénu i jeho manželka Karolína, s níž se opět před kamery vrací její představitelka Lucie Štěpánková.

Postava Karolíny prošla v seriálu zásadním vývojem. Od znuděné a rozmazlené paničky, která svého muže podvádí a zůstává s ním jen kvůli penězům, přes pomstychtivou manželku, jež se o něj stará, když se po autonehodě nemůže hýbat, až po ženu, která se vyhrabala ze závislosti na lécích a snaží se se svým mužem začít nový život a zachránit zbytky rodiny, jíž kdysi bývali. Karolíninu snahu ale překazilo Romanovo uvěznění. Když se seriál začal v září po letní pauze znovu vysílat, Hamzík se vrátil z vězení. Už ne jako arogantní podnikatel, ale jako zlomený muž, který v životě přišel o všechny lidi, jež miloval. Manželka Karolína je teď na koni. Našla si jiného muže a má s ním miminko a jejich společnou dceru Nikolu Romanovi nechce půjčovat.

 

Jako už tolikrát, i v případě Lucie Štěpánkové se protnula realita se seriálovým scénářem. Herečka i ve skutečnosti otěhotněla a porodila holčičku. A když přijela poprvé po necelém roce znovu na natáčení, svou několikaměsíční dcerušku Anežku měla s sebou, takže ji celý štáb mohl obdivovat. „Jinak to ani nejde, zatím pořád kojím. Na natáčení jsem se těšila, byl to příjemný návrat mezi lidi, které znám a s nimiž se mi skvěle pracovalo. Je fajn si párkrát do měsíce odskočit od miminka k práci, když je to jen na pár hodin. Víc bych zatím ani nezvládala,“ říká herečka. „Když se vám narodí dítě, najednou máte úplně jiné priority. Hlavně se musíte naučit důkladně plánovat čas, každá minuta je pro vás maximálně využitá. Už nemám čas na zábavu a na popovídání s kolegy, jakmile dodělám práci, spěchám zpátky za Anežkou. Teď, když už jsem sama máma, taky mnohem víc rozumím pocitům své seriálové Karolíny, která se bojí o své dítě, o něž se přetahuje se svým bývalým mužem,“ vysvětluje herečka. V seriálu si zahraje nejen Lucie Štěpánková, ale i miminko. „Miminko, které se mnou hraje, ale není moje Anežka. Nechtěla jsem ji tahat před kamery, proto se mnou hraje jiné miminko,“ prozrazuje Lucie Štěpánková.

 

21:40 23:40
10%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
21.40
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15

reklama