Mafián Pan P chce Mikiho do komplotu. A Záviš se ozývá ze záhrobí

Pan P chce přesvědčit Mikiho ke spolupráci Foto: Pan P chce přesvědčit Mikiho ke spolupráciFoto: All

Závišovou smrtí mafiánské praktiky v Hradišti nekončí. Hynkovi vyhrožují jeho nohsledi, Mikuláše zase laká ke spolupráci tajemný Pan P. Klinikou otřásá konkurz na primáře a jeho následky.

Bernát je zničený ze špatného výsledku konkurzu na primáře. Tohle tedy nečekal. Jeho dobrý přítel, operní pěvec Synek, potřebuje jeho lékařské služby. Dokáže se Rudolf domluvit se Salákem, aby se stal jeho asistentem? A bude o to vůbec Salák stát?

Zato u Kenigrů je „veselo“ – čistě pánská domácnost začíná připomínat strašidelný hrad. Hynek věnuje veškerý svůj čas vyšetřování záhadné věci po Závišovi, kterou u sebe ukrývá jeho známá Nela, Juraj zase svoje aktivity a zejména city směřuje ke komisařce. Jaryn, ten nemá oči pro nikoho jiného než svoji Emu s Rozárkou.

Lindě nabídne Salák místo diagnostičky na klinice, někdo takový by se jim totiž hodil. Linda nabídku zvažuje, ale jejich hovor vyruší rvačka na chodbě. Je to právě Lindy manžel Lukáš, kterého napadl jeden ze Závišových pohůnků a přitom ho pobodal. Stále skvělé diagnostické schopnosti potvrdí Linda Karlovi přímo na chodbě, když přesně určí, kudy prochází řez.

Po Hynkovi vyžadují Závišovi poskoci, aby jim okamžitě předal věc, kterou dostal od Nely. Sám Hynek ale vůbec neví, o co se vlastně jedná. Když mu ale začnou vyhrožovat skrze syna Fandu, do případu se ještě více „obuje“. Co je ona tajemná věc a proč je pro celé hradišťské podsvětí tak důležitá?

Na Mikiho dotírá tajemný mafián Pan P. Dokonce poslal jeho jménem Alici luxusní náhrdelník. Chce po Mikim, aby s ním spolupracoval v oblasti realit a nabízí mu slušnou sumu k výdělku. Mikuláš už se ale nechce do ničeho na hraně zákona namočit. Zláká ho nakonec vidina peněz? A bude mít vůbec šanci kvůli svým minulým závazkům Panu P vzdorovat?

 

Dívejte se ve středu ve 20.15 na další epizodu Cest domů!


Článek

Linda a Hynek Foto:

VIDEO: Lovestory v Cestách domů. Kdo se dá s kým dohromady?

Co bude hlavní hybnou silou v nové řadě seriálu Cesty domů? To je samozřejmě těžké odhadovat, ale jedním z horkých favoritů jsou partnerské vztahy.

 

Článek

Simona a Fanda Foto:

VIDEO: Podívejte se na novou znělku seriálu Cesty domů!

Váš oblíbený seriál se vrací s novou, jubilejní desátou řadou. A také s úplně novou znělkou. Exkluzivně se na ni můžete podívat už nyní.

Článek

Blanka a Salák Foto:

VIDEO: Bernát je v ohrožení. Po jeho Blance totiž touží Salák

Ačkoliv by člověk čekal, že bude Salák po chybě, kterou na sále způsobil a kterou vzala Blanka na sebe, mírný jako beránek, opak je pravdou.

 

Článek

Že by byl vztah Hynka a Lucie minulostí? Foto:

UŽ DNES: Hynek podléhá vábení lehkých děv. V Cestách domů se toho hodně změní!

Cesty domů jsou zpět s novou řadou. A nová řada znamená nové vztahy, nové zvraty a samozřejmě nové tváře. Těšíte se? První díl si užijte už v pondělí ve 20.15 na Primě.

Článek

Bernát a Salák Foto:

VIDEO: Bernát a Salák jsou na nože. Bojují nejen o primariát

Mezi Rudolfem Bernátem a Karlem Salákem se rozhořívá nepříjemný střet. Salák usiluje o primářské křeslo, čemuž ovšem Bernát nemůže jen tak přihlížet.

 

Hlavní postavou nového detektivního seriálu Polda je komisař Bříza  v podání herce Davida Matáska. Foto:
21:30 22:45
62%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavou nového detektivního seriálu Polda je komisař Bříza  v podání herce Davida Matáska. Foto:
21.30
DNES V TV
20.00

reklama