Martin Kraus zasedne v porotě České Miss 2013

Cesty domů: Martin Kraus - TýTý Foto: Cesty domů: Martin Kraus - TýTýFoto: All

Martin Kraus, známý z primáckého seriálu Cesty domů, byl pasovaný na znalce ženské krásy. Stane se jedním z porotců finálového večera letošního ročníku soutěže Česká Miss.

Martin Kraus, přezdívaný český Belmondo, se už na svou novou roli těší. "Když jsem tu nabídku dostal, byl jsem překvapený, že zrovna já. Ale moc rád jsem ji přijal. Je to pro mě tak trochu dárek k narozeninám. Co budu u žen hodnotit? Asi jako každý chlap dám u ženy na vzhled, ale nejen na něj. Bude mě zajímat i to, jak se budoucí Miss projevuje a co má v hlavě,“ říká Martin, který nedává přednost brunetkám ani blondýnkám. „Je mi to jedno, nemám žádný vyhraněný typ dívky. Musí mě zkrátka něčím zaujmout,“ směje se.

 

 

V porotě České Miss zasedne jako čestný host také jedna z nejkrásnějších žen světa – italská herečka Ornella Muti. „Viděl jsem ji v několika filmech a jsem zvědavý, až ji uvidím naživo. Je moc krásná, potkat se s ní pro mě bude opravdu zážitek,“ těší se herec.

 

 

Ornella Muti oslavila začátkem března narozeniny, Martin Kraus bude mít narozeniny den před finálovým večerem soutěže. Bude své třicetiny slavit s ní?

 

Martin Kraus v seriálu Cesty domů hraje Dana Pánka. Podívejte se, s čím vším se musí porvat. Najdete ZDE.

 

Vše, co chcete vědět o České Miss 2013 a nestihli jste se zeptat, najdete ZDE.

 

Elfové Foto:
06:35 07:20
36%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TV
20.00

reklama