Petr dostane infarkt, Rudolf se jde udat. Cesty domů s vámi zamávají

Cesty domů (179) - Obrázek 2 Foto: Cesty domů (179) - Obrázek 2Foto: All

V seriálu Cesty domů bylo adrenalinu a emocí vždycky dost. Ale další díl ho bude mít dvojnásobnou porci. Nenechte si ho ujít ve středu 9. dubna ve 20.15 na Prima family.

Teda kdo z nás by si to teď chtěl s Vendy vyměnit? Asi nikdo. Jen co si zahrála na paní Spravedlivou a udala Petra Kosíka, našla dopis od své mámy, že si přála, aby mohla důstojně a včas odejít ze života. Takže z paní Spravedlivé je paní Udavačka. Emoce jak na houpačce.

Vendy vidí, že udělala průšvih. Skoro je člověku té holky líto, i když od té doby, co jí umřela máma, kolem sebe jenom kope a je na zabití. Ale kdo by nekopal, když mu umře máma, táta se nejdřív zhroutí a pak si začne žít svůj život.

Cesty domů (179) - Obrázek 5

Nicméně Vendy je v pěkném průšvihu a do toho všeho se Petr Kosík rozhodne zachovat jako hrdina a jde se sám udat na policii. Ze stresu ale dostane infarkt a spadne Vendy přímo do náruče.

Cesty domů (179) - Obrázek 2

Vendy bude ve středu fakt procházet peklem, proti kterému je všechno, co si dosud prožila, procházka růžovým sadem. Neví, zda nezabila svého strýce (zdaří se operace?), a aby toho nebylo málo, rozhodne se její táta, že se půjde na policii přiznat místo něho. Z toho by se jeden zbláznil.

Naštěstí je Vendy mladá a silná, ale není už toho i na mladého člověka příliš?

Podívejte se na ukázku, co vás čeká v dalším díle Cest domů ZDE:

 

reklama