Pozvánka do divadla: Viktor Limr a Kristýna Leichtová

Cesty domů, Kristýna Leichtová alias por. Mgr. Tereza Sluková, 3 Foto: Cesty domů, Kristýna Leichtová alias por. Mgr. Tereza Sluková, 3Foto: Prima

Na své oblíbené herce ze seriálu Cesty domů nemusíte čekat až do září. Můžete je vidět živě na letních divadelních scénách po celé republice. První pozvánku vám posílají Viktor Limr (Martin Kosík) a Kristýna Leichtová (Tereza Sluková)

„Prvního července jsme měli v Plzni za hotelem Marriott kousek od náměstí premiéru hry Marná lásky snaha od Williama Shakespeara. Představení jsme nazkoušeli v rámci festivalu Divadelní léto pod plzeňským nebem, který se letos odehrává už počtvrté. Zápletka je jednoduchá: Čtyři kamarádi si slíbí, že se na rok se vzdají všech požitků, včetně žen, a budou pilně studovat a žít mnišským životem. Jenže vzápětí přijedou čtyři nádherné holky, do nichž se všichni zamilují. Hraju Birona, nejvýmluvnějšího z nich, který nádherným monologem překroutí právě uzavřený slib. Vysvětlí zbylým třem, že žít bez žen je hřích a porušování zákonů přírody. Pointu samozřejmě nebudu prozrazovat, můžu jen říct, že tato hra je slovní hostina se skvělými dialogy i dlouhými a krásnými monology, jejichž autorem je překladatel Martin Hilský. Jednu ze čtveřice dívek hraje Kristýna Leichtová, další role pak Jana Bernášková, Lenka Ouhrabková, Týna Průchová, Vilém Dubnička, Michal Štěrba a další, režii měl Michal Lang. Hrajeme až do 15.července,“ říká Viktor Limr.

 

„Já hraju v tomto představení jednu z dívek – Kateřinu. Je to úplně jiná úloha, než v jaké mě znají diváci ze seriálu. Představení mě moc těší a jsem dvojnásob ráda, že jsem se mohla zúčastnit tohoto projektu, protože z Plzně pocházím. Ale divadlo tu hraju úplně poprvé,“ říká Kristýna Leichtová.

Stanice právě nevysílá
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
21.40
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15

reklama