Radúz Mácha dostal nakládačku a prchal před ohněm. Podívejte se do zákulisí Cest domů

Radúz ležel jen pár metrů od kanystrů a při natáčení se škrtalo zapalovačem Foto: Radúz ležel jen pár metrů od kanystrů a při natáčení se škrtalo zapalovačemFoto: All

Ne na každou scénu herci používají dubléry. V posledním díle Cest domů se tak Radúz Mácha ocitl jen pár metrů od požáru. Podívejte se na fotky.

V posledním díle Cest domů jste mohli sledovat, jak se seriálový Jaryn Kenigr (herec Radúz Mácha) opět po hlavě vrhá do nebezpečného případu.

V televizi jste viděli, jak dva zločinci lijou benzín od auta zaparkovaného v opuštěné hale a pak ho zapalují. U auta na zemi zůstává ležet Jaryn.

Z venku pak kamera zabírá jen mohutnou explozi, která se valí vraty ven.

Ve skutečnosti se nejprve natočila rvačka. Pak rekvizitáři od auta lili čůrek vody, teprve v dostatečné vzdálenosti od auta rozlili hořlavý isopropylalkohol. Na rozdíl od nebezpečného benzínu není isopropylalkohol tak výbušný, lze ho lehce kontrolovat a uhasit.

Podívejte se na fotky:

 

Článek

Libuše Švormová hraje tetičku Ester

Nová postava Cest domů: Libuše Švormová v roli Závišovy tety Ester

Zajímá vás rodinné zázemí největšího záporáka primáckých Cest domů – mafiána Záviše? Na scénu vstupuje jeho teta, kterou hraje Libuše Švormová.

 

 

Článek

 

 

Článek

Holky a posilka

Kde je nejlepší balit holky? Recept Radúze Máchy a Vincenta Navrátila

Někdo chodí do baru, někdo láme srdce spolužaček. A někdo...

reklama