Seznamte se: Nový mafián v Cestách domů jménem Kamil Záviš

Atmosféra chicagského podsvětí Foto: Atmosféra chicagského podsvětíFoto: All

Cesty domů startují už za týden v pondělí! Velký prostor dostanou dva muži. Jednoho, plukovníka Mladého, kterého hraje Alexej Pyško, už pravidelní diváci znají. Druhým, mafiánem Závišem, se stane Ivan Jiřík.

Ivan Jiřík bude hrát v seriálu velmi zápornou postavu – mafiána Záviše. Protože nebude vystupovat jako mlátička s oholenou hlavou, ale jako noblesní džentlmen v obleku a s vybranými způsoby, řadu lidí možná zmate. Obchodně se bude stýkat s jednou ženou, což způsobí nemalé starosti jejímu seriálovému partnerovi (komu, to zatím neprozradíme).

Ivan Jiřík už má za sebou několik natáčecích dní, které si užil: „Měl jsem přijet luxusním autem do skladiště a mučit tam Filipa Čapku, který hraje Sváťu. Scéna se pak natočila jinak, ale autem jsem opravdu přijel. Svůj vlastní vůz mi půjčil sám pan režisér Jiří Adamec. Protože má plně vybavený automat, který jsem do té doby nikdy neřídil, a protože jsem musel projet poměrně úzkým prostorem, byl jsem velmi nervózní, abych auto režiséra nenaboural. To bych se hned první den pěkně uvedl.

Hned zpočátku si Kamil Záviš vyřídí účty se Sváťou PechemHned zpočátku si Kamil Záviš vyřídí účty se Sváťou Pechem

 

Nakonec jsem to zvládl, pan Adamec má zřejmě nervy ze železa, protože nehnul ani brvou, když jsem auto ve skladišti podle scénáře zastavil pár centimetrů od sloupku. Vůbec si nepamatuju, jak jsem odříkal text, pamatuju si jen, jaký stres jsem měl z řízení toho auta, a jak se tím všichni bavili,“ říká s úsměvem Ivan Jiřík.

Druhou postavou, která rozehraje svůj part, je plukovník Karel Mladý (Alexej Pyško). Není to vyloženě kladná postava. Objeví se čas od času na policii, aby vyšetřil nějaké pochybení kolegů z kriminálky. Ti ho proto nemají moc rádi.

Alexej Pyško hraje v seriálu plukovníka MladéhoAlexej Pyško hraje v seriálu plukovníka Mladého

 

Teď se s ním budeme setkávat častěji, proto se dozvíme něco víc o jeho povaze i zálibách. Řekli byste například, že jeho koníčkem je meteorologie? Přesto, že Mladý kdysi zažil velkou tragédii, když mu byla zavražděna manželka, nezatrpkl.

Podívejte se na fotky:

Zjistíme, že je milovník vína a že mu ani ženy nejsou lhostejné. A také to, že není zas až tak negativní. Alexej Pyško hraje v seriálu od 49. dílu. „Svůj první natáčecí den si nepamatuju, je to už dlouho. Pamatuju si ale jeden z těch nedávných. Vždycky jsem přijel do ateliéru a natočil jeden dva obrazy. Teď mě ale čekalo obrazů jedenáct. Měl jsem z toho dne obavy, ale zvládl jsem to,“ řekl herec.

Cesty domů startují už příští pondělí.

Článek

Holky a posilka

Kde je nejlepší balit holky? Recept Radúze Máchy a Vincenta Navrátila

Někdo chodí do baru, někdo láme srdce spolužaček. A někdo...

 

Pečeme podle hvězd Foto:
17:10 18:00
64%
DNES V TVHlavní postavou nového detektivního seriálu Polda je komisař Bříza  v podání herce Davida Matáska. Foto:
20.15
DNES V TVVylomeniny II Foto:
21.30
DNES V TVSmrtonosná past 4 Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.50
DNES V TVZvláštní chůva Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.20

reklama