Simona Postlerová: Léto samá práce

Cesty domů: Simona Postlerová Foto: Cesty domů: Simona PostlerováFoto: All

První polovina léta je za námi. Odpočinuli jste si, nebo jste samá práce, jako Simona Postlerová, která hraje v Cestách domů Pacinu?

Simona Postlerová věděla už dlouho před začátkem léta, že si letos přes prázdniny moc neodpočine, protože bude hrát hodně divadlo. Ale protože divadlo má moc ráda, vlastně jí to ani tolik nevadí. Zeptali jsme se jí, co si představuje pod pojmem nejúžasnější dovolená. „Taková dovolená je pro mě jakákoliv, kde jsme s dětmi u moře, všechno se odvíjí tak, jak má, je pohoda, teplo a sluníčko. Sluníčko k životu potřebuju, nabíjí mě energií. Nejlépe v Itálii, kterou máme všichni moc rádi. Ale je jedno, kde trávíme dovolenou, hlavně že jsme všichni spolu a ve zdraví,“ líčí herečka.

 

A co jí nedovolí v létě odpočívat? „Letos jsem přijala nabídku účinkovat v rámci Letních shakespearovských slavností v inscenaci Richard III., kde hraju královnu Alžbětu. Měla jsem z toho trošku strach, protože premiéře předcházelo náročné zkoušení. Začínali jsme kolem jedenácté večer a končili třeba ve tři hodiny ráno. Ale všechno dobře dopadlo. Na Pražském hradě vystupuju úplně poprvé, ale se Shakespearem už jsem se měla tu čest potkat v Národním i ve Vinohradském divadle. Mám ho ráda, a vůbec mám ráda verše. V červenci jsme hráli denně, teď je pauza a představení se na Hrad vrací zase na konci srpna. Od 6. srpna ale začínám opět natáčet seriál Cesty domů. Jsem moc zvědavá, co bude dál s Pacinou a Petrem Kosíkem, protože jejich manželství bylo na konci předchozí řady trochu v krizi. Nechám se překvapit, kam scenáristé jejich postavy povedou dál. Od 20. srpna mě pak čeká další zkoušení, a to muzikálu Jak udělat kariéru snadno a rychle v Divadle na Vinohradech. Je to původní muzikál ze 60. let, premiéru má mít 5. října a bude se v něm hodně tančit a zpívat, takže se budu po delší době na jevišti zase trochu jinak hýbat. Na tohle zkoušení se moc těším. A dovolenou? Snad si na ni pár dní přes léto vyšetřím,“ doufá Simona Postlerová.

Na vlnách lásky Foto:
04:00 05:55
71%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TV
20.00

reklama