SVÁŤOVINY: Dovolená za všechny peníze podle Sváti

Ema je smutná, protože Jaryn neustále kvůli financím odmítá její návrhy vyrazit spolu s Rozárkou někam na dovolenou. A protože je Sváťa Pech kamarád, jak má být, samozřejmě má pro Emu v rukávu instatní řešení všech jejích trablí. Dokonce i skvělou polévku z darů moře.

Článek

Cesty domů Sváťa Pech profilové foto Foto:

SVÁŤOVINY: Kočička pro Rozárku je přece super. Jen Dalibora z toho málem trefí

Malinká Rozárka je miláček všech. Proto se jí rozhodlo Sváťa udělat radost. I když tak trochu netradičním způsobem, jako to snad umí jenom on sám... Pobavte se s dalším...

Článek

Sváťovina č. 1 Foto:

SVÁŤOVINY: Sváťa Pech perlí. Podívejte se na vtipné video z první epizody

Sváťa Pech je prostě originál. A protože máme pocit, že jeho psí kusy stojí za trochu pozornosti, rozhodli jsme se, že si pro ně připravíme pravidelnou rubriku. Nyní máte...

Článek

Pan P chce přesvědčit Mikiho ke spolupráci Foto:

Mafián Pan P chce Mikiho do komplotu. A Záviš se ozývá ze záhrobí

Závišovou smrtí mafiánské praktiky v Hradišti nekončí. Hynkovi vyhrožují jeho nohsledi, Mikuláše zase laká ke spolupráci tajemný Pan P. Klinikou otřásá konkurz na primáře...

Článek

Bernát a Salák Foto:

VIDEO: Bernát a Salák jsou na nože. Bojují nejen o primariát

Mezi Rudolfem Bernátem a Karlem Salákem se rozhořívá nepříjemný střet. Salák usiluje o primářské křeslo, čemuž ovšem Bernát nemůže jen tak přihlížet.

Článek

Že by byl vztah Hynka a Lucie minulostí? Foto:

UŽ DNES: Hynek podléhá vábení lehkých děv. V Cestách domů se toho hodně změní!

Cesty domů jsou zpět s novou řadou. A nová řada znamená nové vztahy, nové zvraty a samozřejmě nové tváře. Těšíte se? První díl si užijte už v pondělí ve 20.15 na Primě.

Článek

Blanka a Salák Foto:

VIDEO: Bernát je v ohrožení. Po jeho Blance totiž touží Salák

Ačkoliv by člověk čekal, že bude Salák po chybě, kterou na sále způsobil a kterou vzala Blanka na sebe, mírný jako beránek, opak je pravdou.

Článek

Linda a Hynek Foto:

VIDEO: Lovestory v Cestách domů. Kdo se dá s kým dohromady?

Co bude hlavní hybnou silou v nové řadě seriálu Cesty domů? To je samozřejmě těžké odhadovat, ale jedním z horkých favoritů jsou partnerské vztahy.

Článek

Simona a Fanda Foto:

VIDEO: Podívejte se na novou znělku seriálu Cesty domů!

Váš oblíbený seriál se vrací s novou, jubilejní desátou řadou. A také s úplně novou znělkou. Exkluzivně se na ni můžete podívat už nyní.

 

 

reklama