Těšte se! Markéta Hrubešová posílí seriál Cesty domů

Markéta Hrubešová bude hrát Marianu Čermákovou, oporu ostatních členů rodiny Foto: Markéta Hrubešová bude hrát Marianu Čermákovou, oporu ostatních členů rodinyFoto: All

První vlaštovka ze sedmé řady seriálu Cesty domů. Do Hradiště se přistěhuje Mariana Čermáková, kterou bude hrát Markéta Hrubešová.

Mariana tvoří další dílek do skládanky nejbližších lidí kolem divákům již dobře známé Valerie Černé (Lenka Vlasáková). Zatímco Veronika Freimanová hraje její matku (Simonu Kenigrovou), Markéta Hrubešová sestru.

Sestry se ale nesnášejí a léta spolu nemluví. Rozdělila je smrt otce, ale i další nesváry. Mariana je původně prodavačka, která se vypracovala až na majitelku malého butiku. Je vdaná za Oskara, s nímž má dvě holčičky. Její manželství se ale vinou velké tragédie začalo hroutit. V této situaci se Mariana i s dcerami stěhuje ke své matce Simoně. A posléze se přistěhuje i její manžel Oskar. Mariana je statečná ženská. Nejen že začne znovu skládat své rozbité manželství, ale stává se zároveň prostředníkem mezi ostatními členy rodiny.

"Markétu Hrubešovou tu diváci uvidí v roli, v níž ji nejsou zvyklí vídat, je dost dobře možné, že ji v podobné roli ještě neviděli nikdy. Věřím, že se s osudem Mariany diváci ztotožní a bude je zajímat, jak se se svou nelehkou životní situací vypořádá," řekl Jiří Adamec.

reklama