Tři holky Vítkovy

Cesty domů, Tři holky Vítkovy Foto: Cesty domů, Tři holky VítkovyFoto: Prima

Již dnes večer se nejen podíváte na první premiérový díl seriálu Cesty domů po letních prázdninách, ale seznámíte se také s úplně novou rodinou Vítkových. Tvoří ji Bára, její mladší sestra Sylva a Bářina šestiletá dcerka Dorotka.

Holky Vítkovy bohužel nemají zrovna na růžích ustláno a čeká je hodně dramatických situací.

Jako Báru, která se kvůli špatným rozhodnutím ocitla v pořádných problémech, z nichž se postupně snaží dostat, uvidíte Terezu Kostkovou. „Bára je hodně zajímavá postava. Je mi na ní sympatické, že ačkoliv je to hodná a férová holka, dělá spoustu chyb. Což je dobře, diváci nemají rádi černobílé postavy. Myslím, že by jim mohla být sympatická, a doufám, že jí budou držet palce,“ řekla herečka.

Bářinu mladší sestru Sylvu hraje Vladana Drvotová, studentka gymnázia, která už pár let hraje v rozhlasových inscenacích, dabuje a účinkuje v divadle Radar. Před televizní kamerou však stojí úplně poprvé. Malá Dorotka se ve skutečnosti jmenuje Terezka Švejdová, je jí šest let, nastoupila do první třídy a také ona dostala v Cestách domů svou první roli.

„Po smrti Soni bylo potřeba přivést novou silnou ženskou postavu – a přišly tři holky Vítkovy. Je to zajímavá rodina se zvláštním osudem a nová hlavní linie seriálu. Tato skupinka tří ´bab´ vytváří spoustu možností, jak rozvíjet vztah k rodinám Bernátových a Kosíkových, a zároveň se otvírají osudy každé jednotlivé postavy, čímž se košatý strom seriálu pěkně větví. To je u seriálu žádoucí, když se otvírají další možné cesty, po kterých se lze dostat dál, dokonce až domů,“ řekl Jiří Adamec.

DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavou nového detektivního seriálu Polda je komisař Bříza  v podání herce Davida Matáska. Foto:
21.30
DNES V TV
20.00

reklama