UŽ DNES: Hynek podléhá vábení lehkých děv. V Cestách domů se toho hodně změní!

Že by byl vztah Hynka a Lucie minulostí? Foto: Že by byl vztah Hynka a Lucie minulostí?Foto: All

Cesty domů jsou zpět s novou řadou. A nová řada znamená nové vztahy, nové zvraty a samozřejmě nové tváře. Těšíte se? První díl si užijte už v pondělí ve 20.15 na Primě.

Na konci poslední série jsme Kenigrovy a Bernátovy zastihli uprostřed mezních situací. Hynek s Lucií se rozhodli, že zkusí společný život a zároveň se pokusí získat do své péče Hynkova syna Hynečka, toho jim ale na poslední chvíli Štrbovi odmítnou svěřit. Simona po úspěšné zdravotní prohlídce kývne na pracovní nabídku v Brně, kde bude částečně žít, v čemž ji Juraj podpoří. A Rudolf s Blankou prožívají kritické chvíle – z Blanky se stává řadová lékařka, čemuž Rudolf jen s nechutí přihlíží.

Hynek ani Juraj ovšem své závazky vůči ženám neberou očividně příliš vážně. Juraj si díky společnému případu až příliš blízce „sedne“ s vrchní komisařkou Mílou Jírovou. Kdo by se mu divil, když je jeho milovaná Simona v dalekém Brně a domů se zrovna dvakrát nehrne.

Hynek, zdrcený rozhodnutím Štrbových nechat si Hynečka ve vlastní péči, kašle i na svůj vztah s Lucií. Domů si klidně vodí lehké děvy.

Podívejte se na video:

S jednou z nich toho ale nakonec bude mít společného víc, než by sám chtěl. Záviš je totiž sice mrtvý, ale jeho „chapadla“ sahají zatraceně daleko i ze záhrobí…

Na dveře Karla Saláka, který usiluje na klinice o primariát a jde si tvrdě za svým, zazvoní na dveře nečekaní hosté. Bývalá partnerka Linda se synem Cyrilem, kterého spolu mají. Proč je Linda natolik zoufalá, že se rozhodla vyhledat zrovna jeho?

V boji o primariát se Salák nečekaně utká i s Rudolfem Bernátem, který, ač svůj současný život zasvětil záchrance, dýchá pro kardiologii. Jak nakonec dopadne souboj dvou kohoutů na jednom smetišti?

Dívejte se na první díl nové série oblíbených Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.


Článek

 

Článek

Cesty domů (III) Linda Hartová alias Markéta Pánková - Obrázek 1 Foto:

Moje role pořádně zahýbá seriálem, říká Markéta Plánková

Byla nová hvězda seriálu při první klapce nervózní? A co řekla o své postavě? Poslechntěte si.

 

Článek

Simona a Fanda Foto:

VIDEO: Podívejte se na novou znělku seriálu Cesty domů!

Váš oblíbený seriál se vrací s novou, jubilejní desátou řadou. A také s úplně novou znělkou. Exkluzivně se na ni můžete podívat už nyní.

 

Článek

Linda a Hynek Foto:

VIDEO: Lovestory v Cestách domů. Kdo se dá s kým dohromady?

Co bude hlavní hybnou silou v nové řadě seriálu Cesty domů? To je samozřejmě těžké odhadovat, ale jedním z horkých favoritů jsou partnerské vztahy.

!

Článek

Blanka a Salák Foto:

VIDEO: Bernát je v ohrožení. Po jeho Blance totiž touží Salák

Ačkoliv by člověk čekal, že bude Salák po chybě, kterou na sále způsobil a kterou vzala Blanka na sebe, mírný jako beránek, opak je pravdou.

 

reklama