Drsňák z Cest domů Filip Blažek se něžně staral o Fionku

Filip Blažek ten den v Cestách domů natáčel náročné scény Foto: Filip Blažek ten den v Cestách domů natáčel náročné scényFoto: All

Proč se tahle čivava jmenuje Fiona a komu patří? Dozvíte se v rozhovoru s Filipem Blažkem, představitelem Marka Černého v seriálu Cesty domů.

No řekli byste to do něho? Filip Blažek si na natáčení Cest domů přivezl čivavu Fionu a každou volnou chvíli, kdy zrovna netočil, trávil s ní. Okamžitě ji vyndal z hnědé cestovní tašky, ve které čivava čekala během jeho natáčení, a v její společnosti se připravoval na další záběry.

Na natáčení Cest domů bylo pěkné vedro, Filip dával Fionce pít vodu ze své dlaně a dělil se s ní o svačinu. Pejsek měl zpočátku kolem krku řemínek posázený růžovými kamínky, na něm přívěsek se svým jménem, pak malá parádnice běhala bez ozdoby.

Proč se pejsek jmenuje čivava a komu patří se dozvíte ZDE:

V seriálu Cesty domů Filip Blažek hraje neskutečného manipulátora, který svou ženu vysloveně psychicky týrá. Asi málokdo se na něho dokáže dívat a zůstat chladným - člověk má kolikrát chuť poslat ho někam. Ale to je samozřejmě jen role. Podívejte se na fotky, jak láskyplně se Filip Blažek o Fionku staral:

 

Neneche si Filipa Blažka a další hrdiny z Cest domů ujít zase toto pondělí od 20.15 na Prima family. Na co se můžete těšit, se dozvíte ZDE:

reklama