Vánoce s Cestami domů III

Cesty domů - Vánoční - Petra Horváthová Foto: Cesty domů - Vánoční - Petra HorváthováFoto: www.iprima.cz

Jak tráví předvánoční čas i svátky samotní oblíbení herci z primáckého seriálu Cesty domů? Posíláme vám jejich vánoční historky a vzpomínky.

Petra Horváthová

Na svátky se moc těším, protože budu mít volno a zase se uvidím s rodinou. Poslední týdny jsem na ně neměla moc času. Nejvíc se těším na to, jak bude Vánoce vnímat moje malá neteřinka. 25. prosince pojedeme za babičkou a dědou, jako každý rok. Nejvíc bych si přála, aby se vyřešily věci, které se vyřešit mají, a aby byla pohoda. Jako dítě si pamatuju, že jsem si například přála mrkací pannu s měkkým tělíčkem a že jsem byla moc šťastná, když pod stromečkem opravdu byla. Jednou jsem taky dostala panenku „Barbínu“, ale mé starší sestry dostaly hezčí než já. Bylo to logické, já jsem panenky na rozdíl od nich dost ničila, stříhala jsem jim vlasy a tak. Protože jsem si hrála taky s klučičími hračkami, měla jsem radost i z autíček. Moment, kdy jsem přestala věřit na Ježíška, si nepamatuju. Já totiž věřit nepřestala.  

 

Jak tráví Vánoce Ladislav Potměšil, Kateřina Brožová a Pavel Rímský čtěte ZDE

 

Pavel Soukup

K Vánocům jsem dostával rád knížky. Protože mi zůstaly na nočním stolku. A když jsem se ráno probudil, nabral jsem si studený bramborový salát, ukrojil si dort, zachumlal se do peřin, otevřel si knížku a začal si číst. Já dost často dárky dávám hned, jak je koupím, nečekám na Vánoce nebo narozeniny. Vzpomínám si na radost svých dětí, když jsem malému Pavlíkovi koupil Batmana. A on opravdu udělal to, co jsem do té doby jenom četl, že skákal u pokladny radostí. Mimochodem už dávno dospělý Pavlík dodnes píše nebo spíš výtvarně zpracovává krásné dopisy Ježíškovi, které si my pak věšíme na zeď. Podobnou radost měla Patricie, když jsem ji jako holčičku vzal do drogerie a koupil jí první lak na nehty. A ona si připadala dospělá. Vzpomínám si, když jsem byl kluk, že jsem se jednou ráno probudil a začalo sněžit. Do večera napadlo snad dvacet čísel skvělého prašanu. Večer jsme se šli s kamarády projít tím krásným sněhem po Praze. Takové bílé překvapení bych si na Vánoce přál.  

 

Jak tráví Vánoce Tereza Kostková, Viktor Limr a Bára Lukešová čtěte ZDE

 

Dana Batulková

Na Vánoce jsem si pokaždé přála nějaké živé zvíře, což se mi nikdy nesplnilo. A jednou také chodící panenku, kterou jsem opravdu dostala. Byla tenkrát velká jako já. Přeju si, abychom byli na Vánoce hlavně všichni spolu, což se mi plní, i letos budeme s dětmi, mým přítelem Ondrou a mými rodiči. Když byly děti malé, vždycky zůstaly s dědou a vyhlížely Ježíška, jestli letí od západu. A já mezitím pod stromeček nosila dárky. Tenhle rituál dodržujeme dodnes, přestože děti už jsou velké. A vždycky se při něm nasmějeme. Ale já vlastně dětem nikdy neřekla, že Ježíšek není. A pak maminka zazvoní a jdeme ke stromečku. Maminka každý rok peče cukroví a vánočku. Já to sice taky umím, ale protože před Vánoci bývá hodně práce, nemám na to tolik času.

 

Cesty k úspěchu Foto:
22:45 22:55
14%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavou nového detektivního seriálu Polda je komisař Bříza  v podání herce Davida Matáska. Foto:
21.30
DNES V TV
20.00

reklama