Vánoční příběhy herců ze seriálu Cesty domů

Cesty domů: Vánoční příběhy herců ze seriálu Cesty domů Foto: Cesty domů: Vánoční příběhy herců ze seriálu Cesty domůFoto: All

Vánoce jsou již za dveřmi, zbývají pouhé dva týdny než usedneme ke štědrovečernímu stolu a rozbalíme dárky. Herci a herečky z oblíbeného seriálu Cesty domů se s námi podělili o své vánoční zážitky a neobvyklé dárky.

Kristýna Leichtová: Miluju i vánoční fronty v obchoďácích

Vánoce miluju, a to se vším všudy. S koledami, dárky, pohádkami i s těmi frontami v obchoďácích. Užívám si tu atmosféru i to, jak si můžu nazdobit byt. Mám doma sice spoustu ozdob, ale každý rok nakupuju nějaké další, protože mi to nedá. S přítelem pojedeme za mou rodinou, takže nás bude u štědrovečerního stolu hodně. Míváme klasické menu – obaleného kapra se salátem. Žádný dárek, ze kterého bych byla otrávená, jsem nikdy nedostala. Nedovolila bych si nějaký dárek kritizovat, vždyť je hezké, že si na vás vůbec někdo vzpomene. Nejsem zastánce obálkové metody, chci mít pod stromečkem nějaké překvapení, i kdyby to měla být třeba sada mýdel. Od maminky dostávám každý rok pyžamo a v posledních letech tenhle dárek oceňuju čím dál víc, protože není nad teplé a pohodlné pyžamo.

 

Martin Písařík: Nevětší radost jsem měl z kytary

Pamatuju si, že jako kluk jsem měl asi největší radost, když jsem pod stromečkem našel kytaru. Letošní rok nemám žádné zvláštní vánoční přání, jsem hlavně rád, že se ten den všichni sejdeme. V prosinci mám totiž 34 představení v divadle. Taky musím pracovat na návrzích nových modelů do jarní kolekce naší módní značky Czech Losers, a protože pár kamarádů chce modely, které už jsou v prodeji, dát někomu jako vánoční dárek, tak to musím zprostředkovat. Proto budu mít volno až těsně před Štědrým dnem a na přípravě štědrovečerní hostiny se asi nestihnu moc podílet. Cukroví u nás peče máma, táta dělá salát, já ho jenom dozdobuju. Během Vánoc bych se chtěl malinko zastavit a odpočinout si. Taky si trochu užít atmosféru vánoční Prahy – projít si ji, kouknout se na trh, dát si někde svařák a tak. Ale to říkám každý rok a nikdy to nestihnu.

 

Vraždy v Midsomeru XV Foto:
14:50 17:00
27%
DNES V TV
20.15
DNES V TV
22.20
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20

reklama