Ve špatný okamžik na špatném místě. Další příběh od vás diváků

Stačilo nedat přednost Foto: Stačilo nedat přednostFoto: All

Někdy stačí jedna jediná sekunda a všechno je jinak. A co když ta sekunda nezmění váš osud, ale životní běh řady dalších lidí. Příběh pana Petra.

Na první pohled to bylo zcela bezvýznamné rozhodnutí. Jel jsem na Klatovy, opravovali silnici a tak se člověk po chvíli naladil na modus spojka, brzda a bezmyšlenkovitě se sunul vpřed. U Švihova se kolona pomalu rozjela, znáte ten pocit, v tu chvíli člověk chce hlavně jet. Co nejrychleji.

V tom stál u přechodu člověk. Přecházet přes silnici první třídy není jen tak, i když zrovna v tom místě je padesátka. Takže jsem automaticky šlápl na brzdu a nicnechápajícího chodce pustil. Jsem přece ohleduplný řidič.

Příběhy od vás diváků najdete ZDE

Řidič za mnou to v pohodě ustál, ten další už ne a narazil do něj. Byla sobota těsně před obědem, čas, kdy si člověk myslí, že dalších aspoň 36 hodin nebude muset nic řešit. Ale tamti museli. Ve zpětném zrcátku jsme ještě viděl, jak z auta za mnou vystupují muž a žena. Na první pohled k sobě úplně neladili A mně se v tu chvíli hlavou rozběhly barvité představy.

Tady najdete inspiraci, jaké příběhy nás zajímají

Ti dva třeba jedou z obchodní schůzky. Ne, hloupost, v sobotu, to by museli být za klienty na druhé straně republiky nebo nějaká sobotní předváděčka. Ne, spíš to byli milenci. A teď to všechno kvůli mně praskne.

Petrovi posíláme ručník, osušku, žabky, kačenku. Děkujeme za text.

Anebo to byli opravdu kolegové z práce, zároveň i milenci. Přijede pro ni manžel, nebo pro ně dorazí jiný kolega...a život dvou rodin bude v háji.

Všechno mohlo být jinak, kdybych jen nepouštěl toho chodce...

Petr

Big Ben II (10)
Big Ben, seriál Foto:
12:45 14:50
85%
DNES V TV
20.15
DNES V TV
22.20
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20

reklama