Velký sestřih nejvtipnějších klapek Cest domů aneb I mistr herec se někdy utne

Ne každý záběr se povede natočit "na první dobrou", to je jasné. Ale někdy za nepovedeným záběrem následuje salva smíchu, která ne a ne končit. Věříme, že se budete taky smát, až uvidítě herce z vašeho oblíbeného seriálu, jak podléhají nekontrolovaných výbuchům smíchu.

Kdo je podle vás největší smíšek? Nám se tedy, alespoň podle našeho sestřihu, zdá, že o tento post boujují hned tři herci: Roman Zach, Igor Chmela a Filip Čapka.

Sváťa Pech v podání Filipa Čapky je i v seriálu vcelku humornou persónou, ale to se o Hynkovi Kenigrovi ani Daliboru Duškovi říct moc nedá. O to víc pak jejich smysl pro humor překvapuje.

Kdo vás ve videu nejvíc pobavil?

Anketa

Nejvíc mě pobavil

hlasovat
hlasovat
hlasovat

 

Článek

Sváťa v brýlých Foto:

SVÁŤOVINY: Dovolená za všechny peníze podle Sváti

Ema je smutná, protože Jaryn neustále kvůli financím odmítá její návrhy vyrazit spolu s Rozárkou někam na dovolenou. A protože je Sváťa Pech kamarád, jak má být,...

Článek

Zábava u Bernátů Foto:

VIDEO: Cesty domů nejsou jen drama. Podívejte se, jak se herci při natáčení nasmáli

S čím má problém Miroslav Etzler coby drsný policajt v Cestách domů a jaká dvojka herců se před kamerou na place snad neměla vůbec potkat? Pobavte se nad vtipnými...

Článek

Robert Jašków jako Pan P Foto:

VIDEO: Robert Jašków je klasický filmový záporák. Mafiána hraje i v Cestách domů

Herec Robert Jašków má za sebou řadu záporných rolí. Další do sbírky je tajemný, ale zároveň velmi nebezpečný „Pan P“ , kterého hraje v primáckém seriálu Cesty domů.

Článek

Linda a Hynek Foto:

VIDEO: Lovestory v Cestách domů. Kdo se dá s kým dohromady?

Co bude hlavní hybnou silou v nové řadě seriálu Cesty domů? To je samozřejmě těžké odhadovat, ale jedním z horkých favoritů jsou partnerské vztahy.

 

TOP STAR magazín 2015 - Logo Foto:
19:55 20:15
75%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
21.40
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15

reklama