Veronika Freimanová bude novou hvězdou Cest domů

Veronika Freimanová je novou tváří Cest domů. Hraje JUDr. Simonu Kenigrovou Foto: Veronika Freimanová je novou tváří Cest domů. Hraje JUDr. Simonu KenigrovouFoto: All

První vlaštovka z připravované sedmé řady seriálu Cesty domů: Veronika Freimanová ztvární novou postavu Simonu Kenigrovou, která přinese do seriálu opět štěstí a mír. Sedmá řada seriálu se začne natáčet zhruba v půli června.

Simona je hlavní ženskou postavou sedmé řady Cest domů. Pokud to v předchozích sériích byla rodina, která pod svými křídly vždy ochránila jednoho z nich, pak v nově připravované řadě Cest domů je to jedna jediná žena, která chrání a znovu vybojuje štěstí velké rodiny: Simona Kenigrová.

Simona je na vrcholu své profesní kariéry, má být jmenována ústavní soudkyní. Jenže domov se jí rozpadá. Všeho se vzdá – opouští lásku i úspěch a slávu. A činí tak rozhodně, bez kompromisů, přesto žensky důmyslně, s vtipem a grácií. Záchrana rodiny je pro ni hlavní, to jediné má opravdu smysl.

Simona má tři dospělé děti. Jednou z dcer je lékařka Valerie Černá v podání Lenky Vlasákové. Všem se postupně rozpadají vztahy a rodiny. Simona dokáže, že jsou znovu šťastní a najdou svoji Cestu domů.

Veronika Freimanová ztvární Simonu Kenigrovou

Dnešní díl Cest domů bude dramatický. Podívejte se ZDE

Na vlnách lásky Foto:
04:00 05:55
78%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TV
20.00

reklama