VIDEO: Bernát a Salák jsou na nože. Bojují nejen o primariát

Mezi Rudolfem Bernátem a Karlem Salákem se rozhořívá nepříjemný střet. Salák usiluje o primářské křeslo, čemuž ovšem Bernát nemůže jen tak přihlížet.

Vždyť to právě kvůli Salákovi opustila primariát jeho drahá Blanka. Sám Bernát se proto rozhodne zúčastnit se konkurzu na místo primáře, kardiologii v Hradišti přece vybudoval a teď si ji nechce nechat Salákem zničit. Je to zkrátka klasický případ dvou kohoutů na jednom smetišti. Ve hře je ale ještě něco či někdo navíc. Salákovi by se totiž zamlouval nejen primariát, ale pokud možno i Blanka k tomu.

Sledujte Cesty domů!


Článek

Že by byl vztah Hynka a Lucie minulostí? Foto:

VIDEO: Hynek podléhá vábení lehkých děv. V Cestách domů se toho hodně změní!

Cesty domů jsou zpět s novou řadou. A nová řada znamená nové vztahy, nové zvraty a samozřejmě nové tváře. Těšíte se? První díl si užijte už v pondělí ve 20.15 na Primě.

Článek

Blanka a Salák Foto:

VIDEO: Bernát je v ohrožení. Po jeho Blance totiž touží Salák

Ačkoliv by člověk čekal, že bude Salák po chybě, kterou na sále způsobil a kterou vzala Blanka na sebe, mírný jako beránek, opak je pravdou.

Článek

Linda a Hynek Foto:

VIDEO: Lovestory v Cestách domů. Kdo se dá s kým dohromady?

Co bude hlavní hybnou silou v nové řadě seriálu Cesty domů? To je samozřejmě těžké odhadovat, ale jedním z horkých favoritů jsou partnerské vztahy.

Článek

Simona a Fanda Foto:

VIDEO: Podívejte se na novou znělku seriálu Cesty domů!

Váš oblíbený seriál se vrací s novou, jubilejní desátou řadou. A také s úplně novou znělkou. Exkluzivně se na ni můžete podívat už nyní.

 

Prostřeno - img zastupce Foto:
17:45 18:55
64%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavou nového detektivního seriálu Polda je komisař Bříza  v podání herce Davida Matáska. Foto:
21.30
DNES V TV
20.00

reklama