VIDEO: Cesty domů – Za 14 dní startujeme.

Cesty domů, logo, red Foto: Cesty domů, logo, redFoto: All

Pamatujete si všechny zápletky? Pojďte se s námi rozehřát. Rozcvička začíná. Každý den zajímavosti z natáčení, rozhovory s hvězdami, opáčka…

Musíme těch posledních čtrnáct dní nějak přečkat. Sice se můžeme 30. ledna těšit na sestřih poslední série (Prima Family, 20:15), kterým nás provede Petr Kosík a Rudolf Bernát (taky už skoro zapomínáte, jak se ti dva jmenují v civilu, a Ladislav Potměšil se pro vás stal Pavlem Kosíkem a Alois Švehlík Rudolfem Bernátem?); ale rozhodli jsme se, že vám na webu Primě to nekonečné, příšerné, otravné čekání ulehčíme.

 

Znáte to, když má člověk někoho nebo něco rád, sebemenší zmínka o jeho lásce ho potěší. Tak ať nás 4. února hrdinové z městečka Hradiště nezastihnou nepřipravené.

 

Dneska začneme malým opakováním, které si zpestříme třemi krátkými videi. Je nám jasné, že si většinu zápletek pamatujete.

 

Určitě vám utkvělo v paměti, s kým byl Richard nevěrný své Kači (Anna je správně), s čím se Janák svěřil Hamzíkovi: za A. že nemá rád dovolenou u moře, za B. že se mu nechce umřít a za C. že nepomohl Hamzíkově matce, když kdysi spadla ze skály. (ano, C je správně).

 

Ale co detaily? Dívali jste se pořádně?

 

Měli jste v situaci, kdy se dva hádají a jdou si po krku, čas sledovat interiér či oblečení? My tady s kolegy třeba milujeme detektivky podle Agathy Christie kvůli skvělému prostředí. Moderna 30. let v bytě u soukromého detektiva Hercula Poirota a stará venkovská Anglie u slečny Marplové.

 

Stejně tak se kocháme u Cest domů. No fakt, třeba ta kuchyně u Bernátů. Je lepší než u Janáků? Která se vám líbí víc? My jsme si udělali malé hlasování a vítězně z toho vyšla ta u Janáků. Přilehlá zimní zahrada nás dostala. Tu tak mít.

 

Ale teď zpátky k naší paměti. Připraveni? Prošli jste si v duchu minulé díly? Odpovědi na otázky najdete v jednotlivých videích.
 

 

1. Otázka: Jakou barvu mají polštářky na gauči u Hamzíka v obyváku?

 

 

2. Otázka: Kam se Hamzík chystal odletět s Helenou a svou dcerou Nikolkou?

 

 

3. Otázka: Jaké šaty měla na sobě na svatbě Kači? Bílé?

 

 

A jak na otázky odpověděl režisér Jiří Adamec? Jako vždy s vtipem sobě vlastním - podívejte se!

 


 


DNES V TVLíbáš jako Bůh Foto:
20.15
DNES V TVHlídač Foto:
22.50
DNES V TVLov Foto:
20.00
DNES V TV
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20

reklama