VIDEO: Dopisy Ježíškovi napsali i představitelé dětských rolí v seriálu

A Anička Sikorová, která hraje Nikolku Hamzíkovou, nám prozradila recept na své nejoblíbenější cukroví.

„Dopis Ježíškovi píšu každý rok, letos jsem si napsala o fialovorůžové prostěradlo a povlečení, protože tyhle barvy mám moc ráda. A taky bych se chtěla podívat do Karibiku,“ přiznala malá herečka. Její maminka prozradila, že Ježíšek ví, že je Anička hodná holka, a proto jí vždycky přinese to, o co si dcerka napíše, a někdy ještě i něco navíc.

Anička si nikdy nenechá ujít pečení cukroví. Jaké má nejraději? „Maminka peče dvanáct druhů, nejvíc mi chutnají žabí huby a pracny.“ A maminka k tomu dodává: „Máme recepty po prababičce ze starých kuchařek, které se dědí v manželově rodině.“

 

Co by Anička přála divákům seriálu v příštím roce? „Přeju jim krásné Vánoce, bohatého Ježíška, krásný nový rok, hodně štěstí a zdraví a ať se pořád dívají na Cesty domů, já se taky dívám,“ říká Anička.

 

O jakou hračku si napsali Ježíškovi Terezka Švejdová, představitelka Dorotky, a Standa Havrda, který hraje Jonáše? Jaké je nejoblíbenější vánoční cukroví Matyáše Leiera, seriálového Ivana Maška? Podívejte se na video.

 

Recepty na nejoblíbenější cukroví Aničky Sikorové – Nikolky Hamzíkové najdete na stránkách Prima vaření (Pracny a Žabí huby).

21:40 23:40
10%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
21.40
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15

reklama