VIDEO: Jak se točila nová znělka Cest domů

Cesty domů - Natáčení znělky 6. řady  - Obrázek 8 Foto: Cesty domů - Natáčení znělky 6. řady - Obrázek 8Foto: www.iprima.cz

Každá nová řada seriálu Cesty domů vám nejen představí nové postavy, ale také nabídne novou znělku. Jak a kde se natáčela znělka pro 6. řadu seriálu?

Novou postavou v 6. řadě je lékařka Valérie, kterou hraje Lenka Vlasáková. Jak už její profese napovídá, Lenku čeká hodně natáčecích dní právě v lékařském prostředí. Proto se její obrazy natáčely v pražském IKEMu, který v seriálu představuje nemocnici v Hradišti. Lenka točila čtyři obrazy, z nichž se nakonec do znělky vešly dva.

 

 

Staronovou, ale stále oblíbenou postavou, je také Bára, tedy Tereza Kostková. Její záběry se natáčely v ateliéru ve vile Bernátových. „Natáčení znělky s paní režisérkou Máriou Procházkovou bylo moc příjemné, přestože jsem musela mockrát běžet do schodů a ze schodů. Oproti seriálu, kde musíme za jednu hodinu zvládnout jeden obraz složený z několika záběrů, tady jsme jeden jediný záběr točili dvě hodiny. Je to trochu jiný styl práce,“ vysvětlovala Tereza Kostková.

 

 

Zatímco obě dámy točily v interiéru, Miroslav Etzler coby policejní kapitán Mašek natáčel venku ve sněhu. Jeho záběr do znělky, který má evokovat policejní vyšetřování, byl prý hotový velmi rychle.


Finální podobu nové znělky můžete vidět tady:

 

 

Další novinky ze seriálu Cesty domů se dozvíte ZDE

 

reklama