VIDEO: Lucie bude na kardiu za hvězdu. Pomůže se záchranou dítěte

Lucie je sice záchranářka každým coulem, ale na kardiologii se už začíná otrkávat. Necouvne ani ve vypjatých situacích, vždyť je přece na stres ze záchranky zvyklá. Ani ostatní se ovšem stresu v další epizodě Cest domů nevyhnou. Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě.

Lindin manžel Lukáš stále pátrá po Závišově minulosti, sejde se proto s Daliborem a Jarynem u Kenigrů. Protože jsou ale jeho zranění vážná a vůbec by neměl opouštět nemocnici, omdlí u Kenigrů v obýváku. Tam za ním přichází Linda a poprvé se setkává s Hynkem. Ten je jí okouzlen. Ona má ale oči jen pro svého manžela.

Karel Salák odmítá Rudolfovu nabídku, aby se Bernát stál jeho asistentem. Tím mu zarazí i možnost operovat svého dávného přítele, operního pěvce Synka. Naopak tuto povinnost přesune na jeho zetě Šimona. Ten vlastně nemá kam couvnout. Navíc situaci na klinice rozvíří příjezd malého pacienta v ohrožení života. Je to nakonec Lucie, která zachová chladnou hlavu a uklidní jak nemocniční personál, tak nešťastného otce. Salák ale ani pak nebude spokojený. Proč?

Na Mikiho pořád dotírá Pan P. A protože má rád peníze, nakonec mu na vysokou finanční nabídku kývne. Tuší ale vůbec, co ho ve spolupráci s mafiánem čeká?

Podívejte se na fotogalerii z dílu:

Cesty domů III (312) - Obrázek 4 Foto: Cesty domů III (312) - Obrázek 4Foto: All

Nechte se nalákat upoutávkou:

Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě na další epizodu Cest domů!

Článek

Robert Jašków jako Pan P Foto:

VIDEO: Robert Jašków je klasický filmový záporák. Mafiána hraje i v Cestách domů

Herec Robert Jašków má za sebou řadu záporných rolí. Další do sbírky je tajemný, ale zároveň velmi nebezpečný „Pan P“ , kterého hraje v primáckém seriálu Cesty domů.

Článek

Zábava u Bernátů Foto:

VIDEO: Cesty domů nejsou jen drama. Podívejte se, jak se herci při natáčení nasmáli

S čím má problém Miroslav Etzler coby drsný policajt v Cestách domů a jaká dvojka herců se před kamerou na place snad neměla vůbec potkat? Pobavte se nad vtipnými...

Článek

Sváťa v brýlých Foto:

SVÁŤOVINY: Dovolená za všechny peníze podle Sváti

Ema je smutná, protože Jaryn neustále kvůli financím odmítá její návrhy vyrazit spolu s Rozárkou někam na dovolenou. A protože je Sváťa Pech kamarád, jak má být,...

Článek

Cesty domů Sváťa Pech profilové foto Foto:

SVÁŤOVINY: Kočička pro Rozárku je přece super. Jen Dalibora z toho málem trefí

Malinká Rozárka je miláček všech. Proto se jí rozhodlo Sváťa udělat radost. I když tak trochu netradičním způsobem, jako to snad umí jenom on sám... Pobavte se s dalším...

 

 

Ohnivý kuře Foto:
08:45 10:05
57%
DNES V TVChalupáři Foto:
20.15
DNES V TVČesko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ Foto:
21.30

reklama