Video: Martin Kraus dostane pořádnou nakládačku

Podívejte se už teď na ukázku z další epizody Cest domů.

Martin Kraus v primáckém seriálu Cesty domů pyká za všechno, co jeho postava Dana Pánka napáchala. Ve 164. díle, který můžete vidět v pondělí 18. února, dostane herec pořádnou nakládačku.
 
Herec bude zbitý samozřejmě jenom jako. Na rvačku Dana a dvou maskovaných mužů, kteří si s ním přišli vyřídit účty, dohlížel kaskadér Jiří Kuba z agentury filmových kaskadérů Ipon.
 
„Vymysleli jsme celou choreografii, nechali si ji odsouhlasit režisérem Jiřím Adamcem a pak herce naučili, co má udělat, aby scéna vypadala jako skutečná rvačka. Jeden z maskovaných mužů byl náš kaskadér, ten Dana přehodí přes sedačku. Ukázali jsme Martinovi Krausovi, jak má spadnout na zem, aby si neublížil. Druhý maskovaný muž – herec, pak do Martina kopal. Kopl ho i do obličeje. Využili jsme postavení kamer a nahráli vše tak, aby to vypadalo reálně a drsně. Ve skutečnosti se ale bota Martinova obličeje vůbec nedotkla,“ vysvětluje Jiří Kuba.
 
„Mě rvačky baví a v Cestách domů si je docela užívám. Dan dostává pořád od někoho nakládačku. A teď, po tom, co udělal, a když se vrátil zpátky do seriálového Hradiště, se nedivím, že má na něj dost lidí spadeno. Nebude to mít jednoduchý. Přišel o práci, o lásku, vlastně i o rodinu, hodně lidí se ho bojí a jen málokdo mu věří. Život je prostě takovej a někdy hodně drsnej. Ale je o čem hrát, a to mě baví,“ říká herec.

 

Podívejte se na rvačku:

Prostřeno - img zastupce Foto:
17:45 18:55
34%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavou nového detektivního seriálu Polda je komisař Bříza  v podání herce Davida Matáska. Foto:
21.30
DNES V TV
20.00

reklama