VIDEO: Mikuláš se snaží o Lindu. Není ale jediný. Uspěje?

Miky a Linda mají společnou minulost. A on by byl rád, kdyby i jejich budoucnost byla společná. Linda je ale po násilné smrti svého partnera Lukáše rozrušená a Mikulášovi zatím moc šance nedává. Jestli se její přístup změní, to uvidíte v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Cesty domů.

Na Hynka se v plné váze sesypává obludný plán pana P. Dalibor se proto snaží mu pomoci a společně vyráží na jeho „lov“. Ovšem Pan P, který je neustále obklopený svými bodyguardy, bude složitým cílem… Hynkova partnerka Lucie se mezitím chystá na přesun do Brna, kde chce studovat a pracovat jako sestra na dětské kardiologii. Nebylo by pro Hynka lepší „uklidit“ se do Brna s ní?

Manželku doktora Vencla přivážejí do nemocnice se závažnou zdravotní komplikací. I když na místě není primář Salák, bravurně ho zastoupí Linda. Vencla ale štve, že se primář zákroku nezúčastnil a je naštvaný jak na Saláka, tak na Lindu, ač se vlastně nic nestalo.

Gangsterští pohůnci Kužel a Krulich tlačí na Mikyho, aby se pustil do otevřené války s panem P, on má ale myšlenky jenom na Lindu.

V hospodě u Bety, kterou nyní vede Ema, je to jako na horské dráze. Ema je sice ráda, že má konečně svůj podnik, zároveň si s ním ale neví úplně rady. Podnik navíc prodělává. Ještě že se jí nabídne jeden osobitý pomocník. Kdo by to tak mohl být?

Prohlédněte si galerii k dílu:

Podívejte se na upoutávku:

Dívejte se v pondělí ve 20.15!

reklama