VIDEO: Na Mikyho se vykašle Alice. Podle Petra Štěpána má ale mafián lepší vyhlídky

S Petrem Štěpánem, který v Cestách domů hraje kontroverzního Mikiho, jsme si povídali o vztahu Mikuláše a Alice, ale i tom, co jeho postavu v seriálu čeká. A že toho bude hodně. Dívejte se už v pondělí ve 20.15 na epizodu s výmluvným názvem Na lásku bude čas.

Lucie je špatná z narušeného vztahu s Hynkem. Proto se Blanka rozhodne, že půjde na jazzový koncert, na který ji pozval Karel Salák. Ale půjde tam s Lucií, aby ji rozptýlila. Karel nic nenamítá, ovšem s podmínkou, že se obě dámy dostaví po koncertě k němu na večeři. To ovšem ještě netuší, jak celým večer zamíchá jeho povedený synek Cyril...

Cyrilovi Karel zachrání život, když ho náhodou zastihne doma při vážném astmatickém záchvatu. Protože si chce být jist, že se synem nic není, nechá ho pár dní na pozorování v nemocnici, což je ale pro puberťáka snad nejhorší možný trest. Pořádně to tedy všem na klinice osolí!

Boj s panem P se moc nevydařil. Místo aby ho Hynek usvědčil z vraždy, má naopak mafián Hynka v hrsti, natočil ho, jak si říká o úplatek. Co na tom, že bylo vše smyšlené, když policejní odposlech nebyl povolený. Možná i proto vezme konečně Hynek rozum do hrsti a vybere, se kterou ženou chce strávit život. Bude to ale Lucie, nebo Linda?

Prohlédněte si fotogalerii k dílu:

Podívejte se na upoutávku:

Cesty domů sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě!

Castle na zabití Foto:
14:35 15:35
3%
DNES V TVChalupáři Foto:
20.15
DNES V TVČesko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ Foto:
21.30

reklama