VIDEO Petra Faltýnová poprvé v Cestách domů. U nás v předpremiéře

Petra Faltýnová bude hrát potvoru Karasovou, která Hynka kdysi rozvedla Foto: Petra Faltýnová bude hrát potvoru Karasovou, která Hynka kdysi rozvedlaFoto: All

Ve středečním díle Cest domů se poprvé objeví Petra Faltýnová. Podívejte se už teď na videu na ukázky. Jak se vám líbí jako herečka?

V Cestách domů se objeví nová postava, potvora Petra Karasová, která dramaticky zamíchá osudy několika dalších postav. Život zkomplikuje hlavně státnímu zástupci Hynkovi Kenigrovi.

Hrát ji bude modelka Petra Faltýnová, II. Vicemiss ČR z roku 1998.

Mladá paní Karasová je velmi živou připomínkou poněkud divoké minulosti pana státního zástupce. Právě díky této mladé ženě se Hynkovi rozpadlo manželství. Karasová ho využila, obrala o všechno a pak opustila.

Nenechte si Petru Faltýnovou ujít ve středu ve 20.15 na Primě v Cestách domů.

Teď se vrací. Co po Hynkovi chce, je evidentní. Prozradíme, že Hynek krásné potvoře neodolá a rád se nechá vtáhnout do jejích sítí. Přesto, že je zamilovaný do Valerie (Lenka Vlasáková). Bude Petře stačit žhavý sex se státním zástupcem? Nebo chce ještě něco víc?

Pro Petru Faltýnovou je to premiéra před kamerou. Tady se podívejte na ukázku:

 

Anketa

Líbila by se vám Petra k Hynkovi?

hlasovat
hlasovat
hlasovat

 

Více o roli Petry Faltýnové se dočtete tady:

Článek

Petra Faltýnová bude hrát potvoru Karasovou, která Hynka kdysi rozvedla

Petra Faltýnová bude hrát v Cestách domů pěknou potvoru

V Cestách domů se objeví nová postava, potvora Petra Karasová, která dramaticky zamíchá osudy několika dalších postav. Hrát ji bude modelka Petra Faltýnová, II. Vicemiss ...

 

Na co dalšího se můžete těšit v Cestách domů? Čtěte ZDE:

Článek

Mariana je konečně šťastná

223. díl - Pravda může někdy zabít

Valerie viní Hynka ze stavu Veroniky. Mariana podpoří Oskara v jeho rozhodnutí. Jaryna se Sváťou šokuje nález v cizím domě. Sledujte Cesty domů ve středu ve 20.15 na Primě.

 

21:40 23:40
23%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
21.40
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15

reklama